انتقاد امام جمعه از عدم حضور برخی مدیران بانک های کوهپایه در نماز جمعه برای شنیدن مشکلات جوانان/ خبر خوب جمیاری برای ورزشکاران
انتقاد امام جمعه از عدم حضور برخی مدیران بانک های کوهپایه در نماز جمعه برای شنیدن مشکلات جوانان/ خبر خوب جمیاری برای ورزشکاران
امام جمعه کوهپایه با اشاره به حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و همراهان در کوهپایه گفت: خوشبختانه این سفر دستاوردهای خوبی داشت که مقرر شد برای ایجاد چمن مصنوعی ۴ میلیارد برای چمن و دو میلیارد نیز برای روشنایی اختصاص پیدا کند و شهرداری کوهپایه نیز زیر ساخت ها و زیر سازی این مجموعه را ایجاد کند.

به گزارش اخبار کوهپایه، حجت الاسلام علی اکبر جمیاری ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه با توصیه به رعایت تقوای الهی اظهار کرد: در دنیا سختی ها و گرفتاری ها و همچنین آسانی های وجود دارد که در سختی ها باید تلاش کرد و به سمت خدا رفت و حتما بعد از سختی ها آسانی است و در آسانی ها نیز نباید مغرور بود و خدا را فراموش کرد.
امام جمعه کوهپایه با بیان اینکه انسان برای خود سازی همیشه باید تلاش کند، گفت‌: آنچه جمادات را نابود می کند، بلاهاست اما انسان در بلاها ساخته می شود و رشد می کند.
وی با بیان اینکه خوب است انسان حق بین باشد، افزود: دولت در حال اماده سازی زیر ساخت در زمینه اقتصادی بوده و عملکرد خوبی در این زمینه داشته است.
جمیاری با اشاره به گرانی ها که سفره های خانواده ها را کوچک کرده است، گفت: نیاز است با رانت خوارها و محتکرها برخورد شود.
علی اکبر جمیاری با اشاره به گرانی پی در پی خودرو های داخلی که باید چاره ای برای آن اندیشید، گفت: گاهی می بینیم یک جوان برای گرفتن وام ازدواج مشکلاتی دارد و حتی نمی تواند این وام را دریافت کند، که باید برای آن فکری شود.
وی با اشاره به اینکه نیاز است ستاد تسهیل ازدواج برای جوان در شهرستان ایجاد شود و با انتقاد از عدم حضور برخی مدیران بانک ها در نماز جمعه شهرستان گفت: نیاز است مدیران در نماز جمعه حضور داشته باشند و مشکلات مردم را بشنوند و در حل مشکلات مردم کوشا باشند.
امام جمعه کوهپایه با اشاره به حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و همراهان در کوهپایه عنوان کرد: خوشبختانه این سفر دستاوردهای خوبی داشت که مقرر شد برای ایجاد چمن مصنوعی ۴ میلیارد برای چمن و دو میلیارد نیز برای روشنایی اختصاص پیدا کند و شهرداری کوهپایه نیز زیر ساخت ها و زیر سازی این مجموعه را ایجاد کند.
وی با اشاره حوادث اخیر در کشور و آمارهایی که از دستگیر شدگان به دست امده است و با بیان اینکه اغلب دستگیر شدگان کسانی هستند که درگیر آسیب های اجتماعی بودند، گفت: حرف بدنه اصلی جامعه این است که اقتصاد خوب را در کنار امنیت می خواهد.

انتهای پیام/