روستای زفره با ۴۵ شهیدی که تقدیم انقلاب کرده، شهید پرور واقعی است
روستای زفره با ۴۵ شهیدی که تقدیم انقلاب کرده، شهید پرور واقعی است
رئيس دیوان عالی کشور گفت: شهیدپرور واقعی روستایی مثل زفره است که ۴۵ شهید تقدیم انقلاب کرده است و وقتی گفتند در زفره این مراسمی هست و ۴۵ شهید تقدیم انقلاب کرده است بنده با شوق حاضر در این جلسه شدم.

به گزارش اخبار کوهپایه؛ حجت‌الاسلام سید احمد مرتضوی مقدم، رئیس دیوان عالی کشور عصر امروز در یادواره شهدای آسمانی روستای زفره اظهار کرد: امسال مناسبت ۲۲ بهمن و دهه فجر با ماه رجب هم‌زمان شده است، ماهی که پر از اعیاد بوده و این هم از برکات الهی است که این مناسبت‌ها با اعیاد رجبیه قرین شد.

وی تصریح کرد: یکی از مناسب‌های این مراسم تجلیل از شهدای گران‌قدر که با خون  و جان‌نثاری خود این انقلاب را به وجود آورده و نظام جمهوری اسلامی را روی کار آوردند، است.

مرتضوی مقدم با بیان اینکه مناسبت دیگر این مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی است، افزود: از صدر اسلام تا به امروز چنین حکومتی که مردم از حکومت و حکومت با مردم باشند، به وجود نیامده است.

رئیس دیوان عالی کشور با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم در مورد عظمت مردم آخر زمان که نه وصی و نبی را دیده اما ایمانی چون کوه دارند،  عنوان کرد: مردم ما این مردم آخر زمان هستند که با گذشت ۴۳ سال از انقلاب با انواع و اقسام توطئه‌ها مبارزه کرده و این انقلاب را سرپا نگاه داشته‌اند.

وی با بیان اینکه هم ایجاد انقلاب با خون شهدا بود و هم بقای آن با جان‌نثاری و جهاد  این ملت بود، اذعان کرد: دشمنان اقسام و انواع توطئه‌ها را به کار بردند، اما موفق نشدند و آنچه که اتفاق افتاد دشمنان مشکلات را برای کشور و مردم ایجاد کردند اما کار خودشان پیش نرفت.

مرتضوی مقدم گفت: جمهوری اسلامی ایران توانسته است صدای خود را به تمام نقاط دنیا برساند و اینکه امام می‌فرمودند ما انقلاب خود را صادر خواهیم کرد، اتفاق افتاد؛ صدور انقلاب یعنی اینکه در هرکجای از کره زمین نام امام شنیده می‌شود باعظمت از آن یاد می‌شود.

رئیس دیوان عالی کشور افزود: اگر دولت‌ها، حکومت‌ها و زورگویان دست از سر مردم خود بردارند آن‌وقت می‌بیند که مردم دنیا پشتیبان جمهوری اسلامی هستند.

وی خاطرنشان کرد: اما این حکومت‌ها و زورگویان خفقانی در دنیا ایجاد کردند که صدای ملت ایران را مردمانشان نشنوند؛ رسانه‌ها، تلویزیون‌ها و فضای مجازی‌شان پر است از دروغ‌ها و تهمت‌هایی  که علیه جمهوری اسلامی مطرح می‌کنند اما نتوانسته‌اند کاری پیش ببرند.

مرتضوی مقدم افزود: دشمنان برای نابودی انقلاب اسلامی نقشه‌هایی را به کار بستند، نقشه‌های که بر اساس معیارهای دنیا جواب داده است و توانسته بودند کشورها را با آن ساقط کنند و توانسته بودند دولت‌ها را عوض کنند، در جمهوری اسلامی نیز این معیارها را به کار بستند اما جواب نداد.

وی دلیل اینکه این معیارهای دشمنان در مورد انقلاب اسلامی جواب نداد را  در کار بودن دست خدا در جمهوری اسلامی عنوان و افزود: تا به امروز اگر در هر حادثه‌ای که در این نظام اتفاق افتاد دقت کنید، دست خدا مشهود است.

رئیس دیوان عالی کشور با اشاره به دسیسه‌های از دشمن که راه به‌جایی نبرد و به‌خوبی دست خدا در کار بودن را نشان داد، افزود: در یکی از آخرین توطئه‌ها بساطی راه انداختند و این بار نه با سلاح گرم بلکه با جنگ رسانه‌ای همه دشمان دست‌به‌هم دادند و همه رسانه‌ها و ماهواره‌ها و فضای مجازی‌شان همگی جمهوری اسلامی ایران را بمباران کردند

وی با بیان اینکه عده‌ای از جوانان هم فریب خوردند که عده‌ای هم بعداً متوجه اشتباه خود شدند، گفت: این هم توطئه‌ای بود که این توطئه در هر کشوری بود جواب می‌داد اما در کشور ما چون دست خدا در کار بود، جواب نداد.

مرتضوی مقدم گفت: تا زمانی که ملت درصحنه و پشتیبان نظام و ولایت باشند و نور ایمان در دل‌هایشان باشد دنیا نخواهد توانست لطمه‌ای به این کشور بزند چرا که خداوند اراده کرده است که باقی بماند که به دست صاحب اصلی ان امام زمان برسد.

وی افزود: شهیدپرور واقعی روستایی مثل زفره است که ۴۵ شهید تقدیم انقلاب کرده است و وقتی گفتند در زفره این مراسمی هست و ۴۵ شهید تقدیم انقلاب کرده است بنده با شوق حاضر در این جلسه شدم.

انتهای پیام/