پیش بینی آب و هوا در ۲۴ ساعت آینده
پیش بینی آب و هوا در ۲۴ ساعت آینده
کارشناس پیش بینی وضعیت آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: بر این اساس وضعیت جوی در اکثر مناطق به صورت صاف تا قسمتی ابری در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود، شدت ناپایداری ها در نیمه غربی در روزهای پنج شنبه و جمعه به صورت رگبار پراکنده وزش باد شدید خواهد بود.

نوید حاج بابایی در گفت وگو با خبرنگار اخبار کوهپایه بیان کرد: برسی مدل های عددی و نقشه های هواشناسی نشان می دهد که از امروز تا اوایل هفته آینده به سبب گذر امواج ناپایدار در تراز میانی جو شرایط ناپایداری های جوی خواهیم داشت.

کارشناس پیش بینی وضعیت آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان عنوان کرد: بر این اساس وضعیت جوی در اکثر مناطق به صورت صاف تا قسمتی ابری در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می شود، شدت ناپایداری ها در نیمه غربی در روزهای پنج شنبه و جمعه به صورت رگبار پراکنده وزش باد شدید خواهد بود.

وی ادامه داد: در روزهای جمعه و شنبه وزش باد شدید در نیمه غربی و در روزهای شنبه و یکشنبه وزش باد شدید در نیمه شمالی خواهد بود، بیشینه دما در ۲۴ ساعت آینده بویژه در نیمه شمالی استان دو تا چهار درجه افزایش خواهد داشت.

حاج بابایی با بیان اینکه دمای اصفهان امروز در گرمترین ساعات ۲۶ درجه و کمترین دما فردا ۱۳ درجه خواهد بود گفت: مهاباد با دمای ۳۳ درجه گرمترین شهر استان و بویین میاندشت با منفی یک سردترین شهر استان خواهد بود.

انتهای پیام/ج