انتخاب شهردار و فرماندار نباید طولانی شود
انتخاب شهردار و فرماندار نباید طولانی شود
امام جمعه کوهپایه گفت: موضوع انتخاب فرماندار و شهردار طولانی نشود تا فرآیند پیشرفت شهرستان دچار وقفه و رکود نگردد.

به گزارش اخبار کوهپایه؛ حجت الاسلام علی‌اکبر جمیاری ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه اظهار کرد: آیه شریفه ۱۸۳ سوره بقره دلالت دارد بر اینکه روزه مخصوص مسلمانان نیست، بلکه در سیره و سلوک تمام انبیاء، تقید به روزه وجود داشته است.

امام جمعه کوهپایه در ادامه عنوان کرد: سنت حسنه افطاری دادن و گستراندن سفره های ساده افطاری با حضور عامه مردم بویژه فقرا باید احیاء شود.

جمیاری گفت: یکی از مراتب تقوا، تقوای سیاسی و اجتماعی است؛ تقوا در انزوا، بدون حضور مؤثر در جامعه، ناقص است.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: توجه و تلاش برای رشد و پیشرفت شهر و شهرستان در سایه وحدت و همدلی؛ از مراتب تقوای سیاسی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود توضیح داد: موضوع انتخاب فرماندار و شهردار طولانی نشود تا فرآیند پیشرفت شهرستان دچار وقفه و رکود نگردد.

امام جمعه کوهپایه متذکر شد: مطالبات امام جمعه نظیر موضوع «راه»، از سوی مسئولان شهرستان و فعالان اجتماعی به جد باید مطالبه و پیگیری شود.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر جمیاری همچنین در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: رژیم کودک کُش و غاصب اسرائیل، باید بداند که موشک های مقاومت، به زودی آنها را نابود خواهد کرد.

جمیاری در ادامه تصریح کرد: درراستای تحقق شعار سال؛ باید توجه به تولید وحمایت ازبنگاه های زود بازده مطمح نظر مردم و مسئولان قرارگیرد.

وی با اشاره به اینکه از برخی مسئولان و عدم حمایت از کارآفرینان گلایه مندیم، گفت: ادارات نباید به کسانی که کشف حجاب می کنند، خدمات ارائه کنند؛ کسانی که کشف حجاب می کنند، یا مزدور دشمن اند یا جاهل که باید با برنامه ریزی صحیح آنها را ارشاد کرد.

امام جمعه کوهپایه اذعان کرد: تذکر لسانی مؤدبانه حداقل کاری است که از مردم، کسبه و ادارات انتظار داریم.

انتهای پیام/ج ی