بیشتر مشکلات جامعه جهانی از اسرائیل نشأت می‌گیرد
بیشتر مشکلات جامعه جهانی از اسرائیل نشأت می‌گیرد
استاد حوزه و دانشگاه گفت: بیشتر مشکلات جامعه جهانی از اسرائیل نشأت می‌گیرد چرا که آن ها شعارشان این است که غیر از ما، بقیه مردم یا باید نوکر ما باشند یا بمیرند.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر جمیاری در گفت‌و‌گو با خبرنگار اخبار کوهپایه اظهار کرد: مسجدالاقصی اولین قبله مسلمین است اما در سال ۱۹۴۸ میلادی صهیونیست‌ها با حمایت کشورهایی مانند آمریکا به‌مرور منازل فلسطینی‌ها را خریداری کرده و در این سرزمین مستقر شدند و در ادامه با حمایت کشورهای اروپایی و آمریکایی‌ها مسلمانان را از آنجا اخراج و آن را غصب کردند.

استاد حوزه و دانشگاه گفت: رژیم صهیونیستی، این رژیم کودک کش در ادامه جنایات خود امسال در ماه رمضان به برادران فلسطینی و افراد غیرنظامی‌ و زیرساخت‌های بهداشتی، دارویی، غذایی و حتی محیط زندگی فلسطینی‌ها حمله کرده که نشان از ضعف این رژیم کودک کش است.

امام‌جمعه کوهپایه با اشاره به دست برتر نیروهای مقاومت و عدم توانایی و روبرو شدن رژیم کودک کش با آن‌ها گفت: در شرایط کنونی دولت جعلی صهیونیستی فضا را تشدید کرده و بنا به قول رهبر انقلاب، ما اعلام کردیم تا ۲۵ سال آینده اسرائیل نابود خواهد شد اما با اتفاقات اخیر این روند تسریع خواهد شد.

وی با اشاره به جنایت های رژیم کودک کش اذعان کرد: بیشتر مشکلات جامعه جهانی از اسرائیل نشأت می‌گیرد چرا که آن ها شعارشان این است که غیر از ما، بقیه مردم یا باید نوکر ما باشند یا بمیرند.

وی با اشاره به شرایط فلسطین و همچنین معادلات جهانی و اتفاقات داخلی اسرائیل روز قدس امسال را ویژه عنوان کرد و گفت: در اوایل انقلاب تنها یک کشور برای روز قدس می‌آمد، اما امروز بیش از ۸۰ کشور به میدان می‌آیند که این رشد، گسترش، روشنگری و عدالت‌خواهی جهانی مبتنی بر تمدن دینی، از خلاقیت امام(ره) است.

جمیاری با بیان اینکه امسال حرکت و حضور مردم ایران، شعار امام را معنا می‌کند که می‌گوید اسرائیل باید از بین برود، گفت: از همه برادران، خواهران، جوانان، دانش آموزان، دانشجویان و تمام اقشار دعوت می‌کنم در این راهپیمایی جهانی شرکت کنند.

انتهای پیام/ی