دفاع مقدس درس مقاومت و ایستادگی است
دفاع مقدس درس مقاومت و ایستادگی است
امام جمعه کوهپایه گفت:دفاع مقدس درس مقاومت و ایستادگی است که دشمنان جرات تجاوز  به ایران اسلامی نداشته باشد؛ هر کس می خواهد ملت ایران را بشناسد تاریخ دفاع مقدس را مطالعه کند که چگونه  این ملت با دست خالی در برابر متجاوزان ایستادند.

به گزارش اخبار کوهپایه، حجت الاسلام علی اکبر جمیاری ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه کوهپایه اظهار کرد: داشتن چارچوب در زندگی و توجه و برنامه ریزی برای نیازهای روحی و جسمی، عامل موفقیت انسان است.
امام جمعه کوهپایه تصریح کرد: همانگونه که انسان باید نیازهای روزمره جسمی خود را ارزیابی  و برنامه ریزی کند برای روح و روان خود نیز باید برنامه ای در قالب یک چارچوب داشته باشد و در زندگی مباحثی را برای خود در گفتار و رفتار و … رعایت کند.

وی با اشاره به خلقت خداوند بر اصل تطهیر عنوان کرد: همان طور که در آفرینش خلقت، وجود درختان و گیاهان در تصفیه هوا نقش دارد و بدون آن ها به واسطه انتشار گازهای مضر  قادر به تنفس هوای جو زمین نخواهیم بود و همچنین در کره زمین در تجزیه مواد زائد و فاسد بر پایه تطهیر زمین از آلودگی هاست.

امام جمعه کوهپایه با اشاره به روایت و آیات قرآن ادامه داد: توبه را به تعویق نیندازید، خدواند به دنبال پاک شدن انسان هاست وخداوند بخشنده و توبه پذیر است مگر کسی که نخواهد بخشیده شود و آن کسی است که استغفار نمی کند.
علی اکبر جمیاری با گرامی داشت هفته دفاع مقدس بیان داشت: مردم ایران با یاری خدا و  لطف امام زمان و رهبری خالصانه امام راحل(ره) و اهدا کردن خون فرزندان قهرمان خود و جهاد عمومی در مقابل دشمن ایستادند.

وی افزود: دفاع مقدس درس مقاومت و ایستادگی است که دشمنان جرات تجاوز  به ایران اسلامی نداشته باشد؛ هر کس می خواهد ملت ایران را بشناسد تاریخ دفاع مقدس را مطالعه کند که چگونه  این ملت با دست خالی در برابر متجاوزان ایستادند.

امام جمعه کوهپایه با اشاره به میلاد پیامبر ( ص) و هفته وحدت بیان داشت: هفته، هفته همدلی و برادری و روز اخلاق و مهر ورزی ست، پیامبر اسلام پیامبر رحمت و مودت است.
وی با اشاره به آغاز سال تحصیلی عنوان کرد: آموزش و پرورش از امکانات و توانایی و قدرت خانواده ها برای تربیت و آموزش و پرورش بهره بیشتر بگیرد و خانواده ها با مدارس در تربیت فرزندان خود همکاری کنند و آسیب های فضای مجازی را با وقت گذاشتن برای فرزندان کم کنیم.

انتهای پیام/ ج ز