ترخیص خودرو و موتورسیکلت های توقیفی در هفته نیروی انتظامی با شرایط ویژه
ترخیص خودرو و موتورسیکلت های توقیفی در هفته نیروی انتظامی با شرایط ویژه
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان از اجرای طرح فوق العاده ترخیص خودرو و موتورسیکلت های توقیفی در هفته انتظامی با شرایط ویژه خبر داد.

به گزارش اخبار کوهپایه به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ اصغر زارع بیان داشت: در هفته انتظامی تمام مراکز خدمات رسان پلیس راهور استان اصفهان شامل واحد شماره گذاری، مراکز تعویض پلاک، واحد صدور گواهینامه، واحد ترخیص خودرو و موتورسیکلت و همچنین امور آموزشگاه ها به صورت مضاعف به مردم ارائه خدمات می دهند.

وی افزود: تمام این خدمات که به طور عادی از ساعت ۷ صبح تا ۱۴ انجام می شدند با ۲ ساعت افزایش ساعت کاری تا ساعت ۱۶ به خدمت رسانی مشغول خواهند بود.

رئیس پلیس راهور از ترخیص فوق العاده خودرو و موتورسیکلت های توقیفی با شرایط ویژه خبر داد و گفت: مالکان وسایل نقلیه توقیفی می توانند با مراجعه به واحد ترخیص خودرو و موتورسیکلت وسایل نقلیه خود را با پرداخت ۵۰ درصد جریمه و الباقی به صورت اقساط با نرخ سال ۹۴ هیئت دولت به مدت ۱۵ روز ترخیص کنند.

زارع خاطر نشان کرد: البته این تسهیلات شامل مالکانی که وسایل نقلیه ای آنها دارای دستور قضائی است نمی شود و این وسایل نقلیه تا زمان حکم ترخیص از سوی مرجع قضائی در توقیف خواهند ماند.

انتهای پیام/ز