راه اندازی آزمایشگاه تشخیص اعتیاد در شهرستان هرند
راه اندازی آزمایشگاه تشخیص اعتیاد در شهرستان هرند
معاون بهداشت، امداد و درمان فرماندهی انتظامی استان از راه اندازی آزمایشگاه تشخیص اعتیاد با حضور جانشین فرمانده انتظامی استان در شهرستان هرند خبر داد.

به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ رسول شفیع زاده بیان داشت: در راستای سیاست های معاونت بهداشت، امداد و درمان فراجا مبنی بر تمرکز زدایی خدمات پزشکی و درمانی به آحاد مردم از مرکز استان به سایر شهرستان ها آزمایشگاه تشخیص اعتیاد با حضور سردار محمدرضا هاشمی فرجانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان در شهرستان هرند افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
وی افزود: راه اندازی آزمایشگاه تشخیص اعتیاد برای انجام معاینات گواهینامه رانندگی و صدور دفترچه های سلامت رانندگان با هدف خدمت رسانی مضاعف و دسترسی سریع و آسان مردم به اینگونه خدمات و تکریم ارباب رجوع انجام شده است.
معاون بهداشت، امداد و درمان فرماندهی انتظامی استان اصفهان اظهار داشت: راه اندازی آزمایشگاه تشخیص اعتیاد شهرستان هرند از سال ۱۴۰۰ کلید خورده بود که به همت و تلاش مردم و مسئولان و اتحادیه کامیونداران شهرستان هرند و با پیگیری های مداوم و بازدیدهای میدانی صورت گرفته توسط کارشناسان معاونت بهداد پلیس استان اصفهان سرانجام تکمیل و در هفته انتظامی امسال افتتاح شد.
شفیع زاده با بیان اینکه هم اکنون فقط در مرکز استان یک واحد آزمایشگاه تشخیص اعتیاد مربوط به انجام معاینات گواهینامه و صدور دفترچه سلامت رانندگان خودروهای اتوبوس و کامیون فعال است اظهار داشت: برابر برنامه های پیش بینی شده در نظر است آزمایشگاه های اعتیاد طی آینده ای نزدیک در ۳ شهرستان فریدن ، نجف آباد و شهرضا راه اندازی و مورد بهره برداری قرار گیرد.

انتهای پیام/ ز