آیین افتتاح مدرسه زنده یاد الهام صادقی کوپائی
آیین افتتاح مدرسه زنده یاد الهام صادقی کوپائی
دبیرستان دخترانه زنده یاد الهام صادقی کوپائی با حضور مسئولان اداره نوسازی، مجمع خیرین و مسئولان منطقه کوهپایه افتتاح گردید.

به گزارش اخبارکوهپایه، در مراسمی دبیرستان دخترانه زنده یاد الهام صادقی کوپائی افتتاح شد.
این مدرسه در مساحتی به متراژ ۳۳۸۲متر مربع، زیربنای ۷۷۲ متر با محوطه سازی ۲۳۷۶ متر مربع و هزینه ای بالغ بر چهار میلیارد تومان ( دارای ۶ باب کلاس درس، سه باب فضای اداری، کتابخانه و سالن اجتماعات) توسط خیر نیکوکار حاج عبدالرسول صادقی و مشارکت اداره کل نوسازی و مدارس استان مورد بهره برداری و افتتاح قرار گرفت.

 

مرحومه دوشیزه الهام صادقی کوپائی، فرزند خیر بزرگوار حاج عبدالرسول صادقی است.

در این مراسم علی اصغر ذاکران معاون مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان گفت: این مدرسه با زیربنای ۷۲۲ مترمربع با ۲۳۲۷ مترمربع محوطه سازی و ۲۲۰ متر دیوارکشی در زمینی به مساحت ۲۶۹۰ مترمربع ساخته شده است و شامل ۶ باب کلاس درس، ۳ اتاق اداری، کارگاه، کتابخانه و نمازخانه می باشد.


وی افزود: این مدرسه ۶ کلاسه به نام زنده یاد الهام صادقی کوپائی فرزند خیر نیکوکار حاج عبدالرسول صادقی نامگذاری و به ارزش روز اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان جهت ساخت آن هزینه شده است.

این پروژه که در سال ۱۳۹۲ آغاز شده بود به همت این خیر نیک اندیش و اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان پس از ۱۰ سال به ثمر رسید و ۱۸۰ دانش آموز می توانند از این فضای استاندارد و نوساز استفاده کنند.
انتهای پیام/ج