درخشش نونهال تکواندوکار مزرعه شوری در اصفهان
درخشش نونهال تکواندوکار مزرعه شوری در اصفهان
روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهپایه از دو رویداد فرهنگی ورزشی خبر داد.

به گزارش اخبارکوهپایه، حسینی سلطان‌ نصیر سرپرست اداره ورزش و جوانان کوهپایه همزمان با سومین روز از هفته تربیت بدنی و ورزش، سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه بود و به تشریح اقدامات و دستاوردهای ورزش شهرستان و برنامه های گرامیداشت هفته ورزش و تربیت بدنی و ورزش پرداخت.

سرپرست اداره ورزش و جوانان کوهپایه در ابتدا ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش و محکوم کردن جنایت رژیم صهیونیستی و ابراز همدردی با مردم مظلوم فلسطین،اظهار داشت: ورزش با قصد سلامتی و حفظ آن، زیبنده است و ورزش راه اساسی برای کاهش معضلات اجتماعی، جسمانی و روحی و روانی در جامعه است و ما باید در مناسبت های مختلف و به بهانه های مختلف خاصه در هفته تربیت بدنی و ورزش با برگزاری هرچه بهتر برنامه ها و فعالیت های ورزشی گام مؤثری را در راستای افزایش روحیه نشاط و شادابی در میان مردم و توسعه ورزش همگانی برداریم .

وی افزود: با همت و برنامه‌ریزی که انجام شده به لطف خدا و با حمایت مدیر کل و مقامات مسئول استان و شهرستان؛ با تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی شاهد افزایش سرانه فضای ورزشی در سطح شهرستان خواهیم بود.

حسینی سلطان نصیر در ادامه پیرامون سمن‌های حوزه جوانان بیان داشت: در حال حاضر یک سازمان مردم نهاد جوانان فعال در حوزه علمی- رباتیک در سطح شهرستان فعالیت می‌کند که تقاضای بنده به عنوان خدمتگزار جامعه ورزش شهرستان این است که جوانان خوش‌فکر و متعهد در حوزه‌های مختلف همچون فرهنگی، مسئولیت اجتماعی و … با مراجعه به اداره ورزش و جوانان شهرستان،نسبت به ثبت سمن اقدام نمایند.

سرپرست اداره ورزش و جوانان کوهپایه در پایان سخنرانی خود از کسانیکه در راستای توسعه ورزش و امور جوانان شهرستان گام برداشته‌اند تقدیر و تشکر نمود.

درخشش نونهال تکواندوکار مزرعه شوری در اصفهان
از سری مسابقات تکواندو کیوروگی (مبارزه) باشگاهی شهرستان اصفهان که با حضور بالغ بر ۲۰۰ تکواندو کار در سه رده سنی شکوفه، نونهال و خردسال در محل خانه جوان و به میزبانی شهر اصفهان برگزار گردید؛ پریا جعفری نونهال تکواندوکار مزرعه‌شوری علاوه بر کسب عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات، مقام اول فنی ترین بازیکن را در رده سنی شکوفه ها به خود اختصاص داد.
گفتنی است این نونهال افتخار آفرین با مربیگری مریم مظاهری در این دوره از مسابقات حضور یافت.

انتهای پیام/ ز