برگزاری مسابقات والیبال دانش‌آموزی در شهرستان کوهپایه
برگزاری مسابقات والیبال دانش‌آموزی در شهرستان کوهپایه
روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهپایه از 2 رویداد فرهنگی ورزشی خبر داد.

به گزارش اخبار کوهپایه به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کوهپایه در راستای گرامیداشت ۱۳ آبان ماه روز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز؛ به همت و همکاری اداره ورزش و جوانان، اداره آموزش و پرورش و هیأت والیبال شهرستان کوهپایه، مسابقات والیبال دانش آموزان مدارس این شهرستان با حضور ۸ تیم در محل سالن ورزشی تختی شهر کوهپایه برگزار شد .

این دوره از مسابقات که در تاریخ ۱۴ آبان به صورت دو حذفی برگزارشد، تیم هایی از مدارس شهید عبایی و فاطمیه کوهپایه، شهید طباطبایی سجزی، شهید زاهدی محله مزرعه شور، شهید یاری تودشکچو حضور داشتند که در پایان تیم شهید عبایی ۱ کوهپایه برسکوی نخست ایستاد، و تیم های شهید طباطبایی ۱ سجزی، شهید زاهدی ۱ مزرعه شور، و شهید یاری تودشکچو به ترتیب مقام های دوم، سوم و چهارم را از آن خود نمودند .

برگزاری جشنواره نشاط و تندرستی ویژه کودکان در کوهپایه

در راستای ایجاد روحیه نشاط و شادابی جشنواره نشاط و تندرستی ویژه کودکان با حضور نونهالان مهد کودک جوانه های قرآن شهر کوهپایه در محل سالن رزمی اداره ورزش و جوانان برگزار شد.

گفتنی است در جشنواره مذکور که به همت و همکاری اداره ورزش و جوانان، هیأت ورزشهای همگانی شهرستان و مدیریت مهد کودک جوانه های قرآن برگزار شد، نونهالان شرکت کننده در رشته های مختلف ورزشی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

انتهای پیام/ف