هم افزایی مسئولان سرعت حرکت پیشرفت شهر را تندتر خواهد کرد
هم افزایی مسئولان سرعت حرکت پیشرفت شهر را تندتر خواهد کرد
امام جمعه کوهپایه گفت: بهسازی جاده کوهپایه اصفهان به دلیل سرما، افزایش سرعت کار آن مطلوب است، هم افزایی مسئولان سرعت حرکت پیشرفت شهر و شهرستان را تندتر خواهد کرد.

به گزارش اخبارکوهپایه حجت الاسلام علی اکبر جمیاری ظهر امروز  در خطبه های نماز جمعه اظهار کرد: ملاک خوش بختی در دین، انسانیت و عبودیت است.
امام جمعه کوهپایه افزود: یکی از مراتب تقوا جست و جوی وسیله ارتباط با خداوند است، در سیره پیامبران(ص)، توسل به محمد وآل محمد(ع) گزارش شده است، توسل قانون و سنت الهی در زندگی دنیایی انسان ها است.
وی ادامه داد: الفاظ تند و غلوآمیز در مداحی ها؛ وهن شیعه است، پرستش مخصوص خداوند است.
جمیاری با عنوان اینکه نظام مساوی اشخاص نیست، بیان داشت: تخلف و کم کاری مسئولان را به حساب نظام نگذارید.
امام جمعه کوهپایه با بیان اینکه سخن سدید یعنی، سخن متفن و عاقلانه و مستند، گفت:  تفکر و تأمل، وفای به عهد، عمل به حرف و صداقت، مصادیق قول و سخن سدید است.
علی اکبر جمیاری اذعان کرد: اصل در اختلافات، سازش است، سازش، باعث کاهش تعداد پرونده ها و رسیدگی به پرونده های مهم تر می‌شود.
وی بیان کرد: علت سیاه نمایی دشمن و دشمنی مستکبران با انقلاب اسلامی و مردم مظلوم غزه؛ مقدمه چینی برای ظهور و تشکیل حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) است، به حول و قوه الهی به زودی اسرائیل غاصب از صحنه هستی و کره زمین محو خواهد شد، دکترین صهیونیست؛ برتری نژاد یهود و تجاوز به حقوق دیگران است.
امام جمعه کوهپایه با عنوان اینکه بهسازی جاده کوهپایه اصفهان به دلیل سرما، افزایش سرعت کار آن مطلوب است، گفت: هم افزایی مسئولان سرعت حرکت پیشرفت شهر و شهرستان را تندتر خواهد کرد.
علی اکبر جمیاری خاطرنشان کرد: شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخاب نمایندگانی قوی و کارگشا که علاوه بر وظایف ملی نمایندگی، به فکر شهر و شهرستان باشند، وظیفه ی ملی و شرعی ما است.
انتهای پیام/ ج