غزه نماد جبهه مقاومت است
غزه نماد جبهه مقاومت است
امام جمعه بخش تودشک گفت: غزه به خط مقدم و نماد جبهه مقاومت تبدیل شده است واین موضوع در سخنان دبیر کل حکیم و شجاع حزب‌الله مورد توجه و تأکید قرار گرفته است.

به گزارش اخبار کوهپایه، حجت‌الاسلام محمدرضا نریمانی در خطبه‌های نماز جمعه بخش تودشک اظهار کرد: غزه به خط مقدم و نماد جبهه مقاومت تبدیل شده و این موضوع در سخنان دبیرکل حکیم و شجاع حزب‌الله مورد توجه و تأکید قرار گرفته است و سید حسن نصرالله هشدار صریحی به رژیم اشغالگر قدس مخابره کرده است.

امام جمعه تودشک اردستان در ادامه با بیان اینکه این هشدارها را می‌توان به چند دسته تقسیم و تبیین کرد، گفت: توان مقاومت گسترده‌تر از حد تصور دشمن است و صرفاً در حد بازدارندگی نیست؛ بازخوانی حماسه‌آفرینی‌های حزب الله لبنان به‌وضوح نشان می‌دهد که قدرت میدانی، اطلاعاتی و رصدگری مقاومت منحصر به فرد و برهم‌زننده تعادل و محاسبات دشمن است.

وی افزود: خطوط قرمز جبهه مقاومت در سخنرانی دبیرکل حزب الله لبنان به‌صورتی آشکار مطرح شده است و یکی پایان جنگ و دیگری پیروزی حماس در غزه است.

نریمانی ادامه داد: جبهه مقاومت هرگز مشت خود را برای دشمن صهیونیستی باز نمی‌کند و راه‌کنش‌های میدانی و محیطی خود را به‌صراحت اعلام نخواهد کرد که این یکی از قواعد اصلی نبرد است‌.

امام جمعه تودشک با بیان اینکه رژیم صهیونیستی دومین جنایتکار جنگی جهان است، گفت: جهان در حال تماشای نسل‌کشی در غزه به‌وسیله رژیم صهیونیستی است و ارتش این رژیم مرتکب اقداماتی می‌شود که نقض جدی قوانین بین‌المللی، بشردوستانه و قوانین حقوق بشر است.

وی اضافه کرد: در حالی که جامعه جهانی جنایات اسرائیل را محکوم کرده و طرح‌های مختلفی برای پایان دادن به بحران کنونی ارائه شده است، سردمداران رژیم صهیونیستی در طول چند روز گذشته بارها اعلام کرده‌اند، حاضر به پذیرش میانجیگری برای پایان دادن به حملات به مردم غزه نیستند.

نریمانی ادامه داد: این مسأله مورد توجه مقامات ارشد روسیه قرار گرفته است و ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه در این زمینه گفته که جامعه جهانی باید به فکر شهروندانی باشد که از این حملات رنج می‌برند، روسیه برای حل بحران غزه و پایان دادن به درگیری‌های جاری میان نیروهای حماس و ارتش اسرائیل آمادگی دارد.

انتهای پیام/ف