پیش‌بینی آب‌‌وهوای غبارآلود در مناطق صنعتی کوهپایه
پیش‌بینی آب‌‌وهوای غبارآلود در مناطق صنعتی کوهپایه
رئیس مرکز پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: با توجه به پایداری جو و انباشت غلظت آلاینده ها،کاهش کیفیت هوا تا اواسط روز چهارشنبه به ویژه در کلانشهر اصفهان و مناطق صنعتی (در برخی ساعات در حد ناسالم برای عموم) پیش بینی می شود.

لیلا امینی در گفت وگو با خبرنگار اخبارکوهپایه اظهار کرد: بررسی خروجی مدل های هواشناسی نشان دهنده جوی پایدار تا اوایل روز چهارشنبه بر روی استان است، بر این اساس وضعیت جوی در اکثر مناطق استان به صورت صاف تا قسمتی ابری گاهی وزش باد ملایم  و در مناطق مرکزی و صنعتی استان غبارآلود پیش بینی می شود.
رئیس مرکز پیش بینی و مخاطرات جوی اداره کل هواشناسی استان اصفهان افزود: با توجه به پایداری جو و انباشت غلظت آلاینده ها، کاهش کیفیت هوا تا اواسط روز چهارشنبه به ویژه در کلانشهر اصفهان و مناطق صنعتی (در برخی ساعات در حد ناسالم برای عموم) پیش بینی می شود.
وی با بیان اینکه دما ی هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییر محسوسی نخواهد داشت، گفت: دمای اصفهان در گرم ساعات به ۲۴ درجه و کمترین دما فرداد صبح شش درجه خواهد بود.
امینی در ادامه بیان کرد: خور وبیابانک با دمای ۲۹ درجه گرمترین شهر استان و بویین ومیاندشت با دمای منفی یک درجه سردترین نقطه استان خواهد بود.

انتهای پیام/ ج ز