نشست صمیمانه معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش با دانش‌آموزان شبانه‌روزی شهرستان کوهپایه
نشست صمیمانه معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش با دانش‌آموزان شبانه‌روزی شهرستان کوهپایه
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در نشستی صمیمی با دانش‌آموزان مدارس از نزدیک چالش‌های دانش‌آموزان مدارس شبانه‌روزی شهرستان کوهپایه را بررسی کرد.

به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان از دبیرستان‌های شهرستان کوهپایه بازدید کرد.
سید احمدرضا بنی لوحی، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در نشستی صمیمی با دانش‌آموزان مدارس از نزدیک چالش‌های دانش‌آموزان مدارس شبانه‌روزی شهرستان کوهپایه را بررسی کرد.
وی با اشاره به عدم جذب نیروی خدمات برای ۱۳، عنوان کرد: با پیگیری‌های صورت‌گرفته به‌زودی نیروهای خدمتگزار جذب آموزش و پرورش خواهند شد و امیدواریم که این مشکل به‌زودی برطرف شود.
بنی لوحی بیان داشت: همچنین در بحث منطقه‌بندی کنکور هم بایستی از طرف فرماندار محترم شهرستان و وزارت کشور پیگیری‌های لازم صورت گیرد و تا جایی که در حیطه اختیارات اداره کل استان باشد پیگیر حل این مشکل خواهیم بود.
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های صورت‌گرفته بودجه‌ای در خصوص رفع مشکلات درسی دانش‌آموزان از طرف اداره کل استان به خوابگاه دبیرستان حافظ تخصیص داده می‌شود تا مسئولان با تهیه کتب کمک‌آموزشی بخشی از این مشکلات را مرتفع کنند.

انتهای پیام/ ز