کشف ۱۷۰۰ لیتر سوخت قاچاق در نایین
کشف ۱۷۰۰ لیتر سوخت قاچاق در نایین
فرمانده انتظامي شهرستان نائين از کشف هزار و 700 ليتر گازوئيل قاچاق از يک دستگاه خودروی سواری سمند ويک دستگاه کاميون در عملیات ماموران این فرماندهی خبر داد.

به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ هادی کیان مهر بیان داشت: ماموران مستقر در ایستگاه ایست و بازرسی شهید شرافت فرماندهی انتظامی شهر ستان نایین در اجرای طرح مبارزه با قاچاق سوخت، حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی سواری سمند و یک دستگاه کامیون مشکوک و آنها را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران پس از متوقف شدن خودروها طی هماهنگی با مرجع قضائی آنها را مورد بازرسی قرار دادند که در نتیجه این عملیات هزار و ۷۰۰  لیتر سوخت گازوئیل قاچاق کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان نایین با بیان اینکه ارزش محموله سوخت مکشوفه برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه ۲ میلیارد ریال است اظهار داشت: در این رابطه رانندگان هر دو خودرو دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع  قضائی معرفی شدند.
سرهنگ کیانمهر در خاتمه با تاکید بر عزم راسخ پلیس در برخورد با قاچاق سوخت و فرآورده های نفتی از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و اطلاع از هرگونه فعالیت قاچاقچیان کالا، سوخت و مواد مخدر، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن مرکز فوریت های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ ز