لزوم پیگیری جهت ادامه عملیات مرمت جاده کوهپایه به اصفهان
لزوم پیگیری جهت ادامه عملیات مرمت جاده کوهپایه به اصفهان
امام جمعه کوهپایه گفت: پیگیری جهت ادامه پروژه اصلاح و مرمت جاده کوهپایه به اصفهان، از سوی مدیر کل راه استان و فرماندار پرتلاش مطلوب است.

به گزارش اخبارکوهپایه؛ حجت الاسلام علی اکبر جمیاری ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه اظهار کرد: خطبه فدکیه حضرت زهرا(س) یکی از منابع معرفتی مسلمانان است؛ خطبه فدکیه یک دوره خداشناسی، نبوت، امام شناسی و معارف سیاسی و اجتماعی است.
امام جمعه کوهپایه افزود: انقلاب اسلامی ایران برگرفته و منتزع از انقلاب اسلامی نبوی است در این خطبه، ایشان خلیفه  غاصب و مهاجر و انصار را به چالش می‌کشد و استیضاح می‌کند.
وی بیان کرد: در خطبه فدکیه اولین سند حقانیت و شاهد برای تبیین ولایت و امامت حضرت امیرالمؤمنین، آیات شریفه  قرآن است.
جمیاری با بیان اینکه شکرگزاری و قدرشناسی یکی از مراتب تقواست، گفت: شکر نعمت بزرگ نظام جمهوری اسلامی و نعمت عظیم رهبری حضرت امام خامنه ای را باید قدر بدانیم، رهبری و امامت یک شخصیت بی نظیر در علم، تقوا، معنویت، سیاست، مدیریت و تدبیر؛ کمتر در جایی وجود دارد.

امام جمعه کوهپایه ادامه داد: دشمنی و استکبار ستیزی ما با آمریکا و اسرائیل غاصب مبنای قرآنی دارد و بر اساس آیه  شریفه  لن یجعل الله للکافرین علی المؤمنین سبیلا؛ سیطره و سلطه آمریکا و اسرائیل بر مسلمانان حرام است.

خطیب نماز جمعه افزود: دشمن امروز شبهه رأی سازمان دهی شده را تبلیغ می‌کند اما مردم و رأی اولی ها باید با شناخت و آگاهی و بصیرت خودشان با انتخاب نماینده متعهد متخصص تراز انقلاب اسلامی، سرنوشت آینده خویش را رقم بزنند.

وی تصریح کرد: غزه حقوق بشر آمریکایی را به چالش کشیده است، آمریکا و اسرائیل به صرف هزینه های هنگفت، مردم و کودکان را به خاک و خون می کشند در صورتیکه در منشور حقوق بشر اسلامی و علوی حتی بردن خلخال پای یهودی، جرم و گناهی سنگین است.
امام جمعه کوهپایه اذعان کرد: ایران اسلامی با تقدیم ۳۰۰هزار شهید و صدها جانباز و آزاده، از یک وجب از خاک میهن خویش در مقابل دشمن کوتاه نیامد.

علی اکبر جمیاری بیان کرد: شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس در اختصاص بودجه های فرهنگی عنایت بیشتری داشته باشند؛ برای رصد وضعیت فرهنگی شهر و حضور گردشگران در شهر، توجه بیشتری لازم است.

وی با بیان اینکه یاد و خاطره شهید دستغیب و سایر شهدای محراب را گرامی میداریم، ادامه داد: ضمن تقدیر از اجرای پروژه بهسازی قبور مطهر شهدا، پیگیری جهت  ادامه پروژه اصلاح و مرمت جاده کوهپایه به اصفهان، از سوی مدیر کل راه استان و فرماندار پرتلاش مطلوب است.

انتهای پیام/ج ز