امام جمعه کوهپایه: پیگیری بخشداری مرکزی یکی از مطالبات جدی است
امام جمعه کوهپایه: پیگیری بخشداری مرکزی یکی از مطالبات جدی است
امام جمعه کوهپایه گفت: پیگیری تکمیل زیر ساخت های شهرستان، ایجاد نمایندگی اصناف، استقرار بخشداری مرکزی و ارتقای نیروی انتظامی شهرستان مطالبه جدی است.

به گزارش اخبارکوهپایه؛ حجت الاسلام علی اکبر جمیاری ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه اظهارکرد: تبیین جایگاه حضرت زهرای مرضیه(س) در نگاه خداوند متعال و پیامبر اکرم(ص) در ایام فاطمیه محور سخنرانی ها و مداحی هاست؛ اینکه رضایت فاطمه مساوی است با رضایت خداوند و اینکه بعد از ارتحال پیامبر خانه حضرت زهرا محل نزول جبرائیل است و اخبار غیبی در اختیار حضرت زهرا(س) قرار می گیرد، مسائلی است که نیاز به تبیین دارد.
امام جمعه کوهپایه افزود: نحوه برخورد و احترام پیامبر اکرم به زهرای مرضیه الگوی ماست تا جایی که اسامی زهرا و فاطمه باید در خانواده محترم باشد.
وی ادامه داد: متأسفانه امروز مصیبت بزرگتر از مصیبت از دست دادن عزیز مصیبت تحمیل هزینه های سنگین پذیرایی و بعضی تشریفات زائد است در حالیکه سفارش دین رسیدگی و تأمین غذای خانواده عزادار است اما بر عکس عمل می‌کنیم.
جمیاری خاطرنشان کرد: حضور باشکوه مردم در مراسم استقبال و تشییع شهدای گمنام نشان از عمق ایمان مردم ولایت مدار و حقانیت راه شهدای عزیز است.
امام جمعه کوهپایه عنوان کرد: یکی از مشکلات اقتصادی ارزان بودن حامل های انرژی بخصوص در بخش صنعت است؛ لازم است ضمن اصلاح آلایندگی های صنعتی، و توجه به اقتصاد و معیشت مردم تدبیر درست اندیشیده شود.
وی در ادامه بیان داشت: از همه نخبگان، متنفذان، مسئولان منسوب به کوهپایه و کوپائی های مقیم تهران و اصفهان دعوت می کنم برای مشارکت در رشد و پیشرفت شهر و شهرستان کوهپایه ما را یاری کنند.
وی تصریح کرد: پیگیری تکمیل زیر ساخت های شهرستان، ایجاد نمایندگی اصناف، استقرار بخشداری مرکزی و ارتقای نیروی انتظامی شهرستان مطالبه جدی است.
خطیب نماز جمعه شهر کوهپایه ادامه داد: با تبریک روز حمل و نقل عمومی به رانندگان و فعالان ناوگان حمل و نقل کشور، از کندی پیشرفت پروژه اصلاح و بهسازی جاده کوهپایه – اصفهان گلایه مندیم.
جمیاری بیان کرد: کشتار کودکان و دانش آموزان و معلمان در غزه با چراغ سبز آمریکا محکوم به شکست است و مقاومت قهرمان، غزه را به گورستان اسرائیل تبدیل خواهد کرد.
امام جمعه شهر کوهپایه افزود: رشد و پیشرفت کشور مدیون پژوهش تحقیق و توسعه علم و دانش است.
جمیاری بیان کرد: شهادت شهید آیت الله دکتر مفتح؛ نماد وحدت و هم افزایی دو مرکز مهم علمی کشور یعنی حوزه علمیه و دانشگاه برای اقتدار و رشد علمی است.

انتهای پیام/ج ز