برگزاری ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ویژه شهرستان کوهپایه/ اتخاذ ۲۵ مصوبه در حوزه اقتصادی
برگزاری ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ویژه شهرستان کوهپایه/ اتخاذ ۲۵ مصوبه در حوزه اقتصادی
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان گفت: در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، ویژه شهرستان کوهپایه ۲۰ مصوبه اختصاصی در حوزه اقتصادی و ۵ مصوبه عمومی اتخاذ شد.

به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، امید شریفی مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، گفت: سیصد و هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ویژه شهرستان کوهپایه در آستانه سفر شهرستانی استاندار به این شهرستان، به ریاست سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان و با حضور مدیران کل دستگاه‌های مرتبط و فعالان اقتصادی شهرستان برگزار شد.
وی ادامه داد: در این جلسه بیش از ۱۵ واحد صنعتی و تولیدی فعال در شهرستان کوهپایه مشکلات و چالش‌های خود را ارائه کردند.

شریفی در خصوص چالش‌های اساسی بنگاه‌های اقتصادی این شهرستان، عنوان کرد: اهم مشکلات حول محور تأمین آب و برق، محیط زیست، امکانات زیرساختی، طرح‌های توسعه محور و شرکت شهرک‌های صنعتی بود.
مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان متذکر شد: در این نشست که بیش از ۴ ساعت به طول انجامید ۲۰ مصوبه در راستای توسعه و تسهیل در امر تولید در شهرستان کوهپایه و ۵ مصوبه عمومی اتخاذ شد.
وی خاطرنشان کرد: مصوبات عمومی که به حوزه واردات و معافیت های مالیاتی اختصاص یافت از طریق ستادهای ملی دنبال و پیگیری خواهد شد.
شریفی گفت: جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با رویکرد تحقق شعار سال، ایجاد و پایداری اشتغال و رفع موانع تولید که هدف گذاری دولت است به صورت مستمر، برگزار می‌شود.
گفتنی است این جلسه در راستای سفر شورای اداری استان به شهرستان کوهپایه که در روزهای آینده رقم خواهد خورد، برگزار شد.

انتهای پیام/ ز