نحوه دریافت بسته اینترنت رایگان دولت
نحوه دریافت بسته اینترنت رایگان دولت
رئيس پليس فتا استان در پي ارسال پيامک اينترنت رايگان از سوي دولت، از کاربران خواست فقط به لينک ارسالي از سوي وزارت ارتباطات مراجعه کنند.

به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید مصطفی مرتضوی بیان کرد: به دنبال ارسال پیامک اینترنت رایگان دولت به گوشی تلفن همراه شهروندان، مجرمان سایبری نیز از این فرصت استفاده کرده و با ارسال پیامک‌های جعلی تحت عنوان بسته اینترنت رایگان از مردم کلاهبرداری می کنند.
وی افزود: مجرمان با راه‌اندازی سایت‌های جعلی و ارسال پیامک، اقدام به فریب و هدایت کاربران به درگاه‌های پرداخت جعلی بانک‌ها کرده و با سرقت اطلاعات کارت بانکی شهروندان موجودی حساب آنان را خالی می کنند.
رئیس پلیس فتا استان اصفهان اظهار داشت: شهروندان باید این نکته را مد نظر قرار دهند که پیامک ارسالی از سوی وزارت ارتباطات با سرشماره  CRA.IR و با آدرس my.gov.ir (پنجره ملی دولت) است و شهروندان برای دریافت بسته اینترنت رایگان دولت باید به این آدرس‌ها توجه لازم را داشته  و فقط به لینک ارسالی از سوی وزارت ارتباطات مراجعه کنند.
سرهنگ مرتضوی با بیان اینکه مردم باید در هنگام فعالیت های روزانه خود در محیط سایبر هوشیار بوده و مراقب مجرمانی که در کمین آنها هستند باشند اظهار داشت: شهروندان می توانند درصورت مشاهده موارد مشابه و مشکوک موضوع را از طریق مرکز فوریتهای سایبری با شماره تماس ۰۹۶۳۸۰ و یا سایت اینترنتی پلیس فتا ناجا به آدرس  www.cyberpolice.gov.ir  اطلاع رسانی کنند.

انتهای پیام/ ز