مهمترین مؤلفه قدرت نظام جمهوری اسلامی، انسجام و وحدت اجتماعی است
مهمترین مؤلفه قدرت نظام جمهوری اسلامی، انسجام و وحدت اجتماعی است
استاندار اصفهان گفت: دشمن می‌داند که بزرگترین و مهمترین مؤلفه قدرت جمهوری اسلامی، حضور مردم در امور مختلف است از همین رو تلاش می‌کند تا حضور مردم را در امور کشور کم رنگ کند‌.

به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان، چهارشنبه سیزدهم دی‌ماه، در دیدار با نخبگان و فعالان فرهنگی و اجتماعی شهرستان کوهپایه ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر و روز زن، همچنین گرامیداشت یاد شهید سردار سلیمانی در سالروز شهادت این شهید والامقام، گفت: شهید بزرگوار سردار سلیمانی نمادی از زیست مجاهدانه برای اعتلای کلمه الله در سراسر گیتی و فریادرسی و دادخواهی از مظلومان بود.
وی ادامه داد: نگاهی که سردار سلیمانی دنبال می‌کرد در جبهه مقاومت جلوه‌گر و یقیناً اُنس این شهید والامقام با شهادت کم نظیر است و براستی که ما معتقد هستیم حیات آن است که انسان پس از مرگش زنده باشد و این اندیشه و خط فکری سردار شهید سلیمانی بود.
استاندار اصفهان ضمن اشاره به اقدامات دولت سیزدهم در استان، بیان کرد: از ابتدای شروع فعالیت مدیریت استان در دولت سیزدهم تاکنون قریب به ۵۰۰ واحد تولیدی راکد و غیرفعال در استان احیاء و به چرخه فعالیت بازگشتند.
مرتضوی ادامه داد: در استان اصفهان نرخ بیکاری از دوازده و ۶دهم درصد به هشت و ۹ دهم درصد رسیده است و این اتفاقات مبارک تنها بخشی از خدمات دولت سیزدهم به مردم است.
وی متذکر شد: اما جبهه دشمن بیکار نمی‌نشیند و از روز نخست پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون حتی لحظه‌ای دست از فتنه گری علیه مردم کشور ما برنداشته است.
استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: تمام تلاش دشمن این است که مردم ما به درستی فکر نکنند و امیدی به آینده نداشته باشند.
مرتضوی متذکر شد: دشمن می‌داند که بزرگترین و مهمترین مؤلفه جمهوری اسلامی، حضور مردم در امور مختلف است از همین رو تلاش می‌کند تا حضور مردم را در امور کشور کم رنگ کند‌.
وی عنوان کرد: در این شرایط بایستی هر فرد در هر جایگاهی که دارد همبستگی میان مردم را تقویت و امید آفرینی کند، در غیر اینصورت به اصلی ترین مؤلفه جمهوری اسلامی که انسجام و وحدت اجتماعی است خدشه‌ وارد می‌شود.
گفتنی است، بیست و هشتمین سفر شهرستانی استاندار اصفهان و شورای اداری استان، صبح امروز به شهرستان کوهپایه آغاز شد و در حال انجام است.

انتهای پیام/ ز