چالش های اجرای طرح نهضت ملی مسکن کوهپایه بررسی شد 
چالش های اجرای طرح نهضت ملی مسکن کوهپایه بررسی شد 
در سفر مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان به شهرستان کوهپایه ضمن بازدید میدانی از پروژه‌های نهضت ملی مسکن این شهرستان، موانع اجرایی پروژه‌ها مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از استان اصفهان؛ شهرستان کوهپایه مقصد بیست‌وهشتمین سفر شورای اداری استان اصفهان بود که در این سفر یک روزه علیرضا قاری قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان و دیگر اعضای شورا، استاندار اصفهان را همراهی کردند.   بازدید از پروژه‌های عمرانی و پروژه‌های طرح نهضت ملی مسکن، ملاقات مردمی و برگزاری جلسه شورای اداری مشترک استان از جمله‌ برنامه‌های این سفر یک‌روزه به شهرستان کوهپایه بود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در این باره اظهار کرد: در جریان این سفر از اراضی طرح نهضت ملی مسکن، پروژه‌های راهسازی و … در معیت استاندار اصفهان بازدید به عمل آمد و به صورت میدانی مسائل و چالش‌های شهرستان مورد رصد و بررسی قرار گرفت همچنین مسائل و مشکلات جهت تصمیم گیری در شورای مشترک اداری احصا و جمع بندی شد.
وی افزود: شهرستان کوهپایه شامل ۳ شهر کوهپایه، سجزی و تودشک است و در طرح نهضت ملی این شهرستان در مجموع بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ نفر اقدام به ثبت نام کردند که پس از پالایش و بررسی های لازم افزون بر یک‌هزار نفر حائز شرایط فعال شناخته شدند.
قاری قرآن بیان کرد: در حال حاضر ۹۶۱ نفر تایید نهایی شدند و افزون بر ۳۲۰ نفر از متقاضیان تایید نهایی شده به پروژه ها اختصاص یافتند.
وی افزود: تا کنون ۳۲۴ واحد پروژه طرح نهضت ملی مسکن در این شهرستان تعریف و به این میزان نیز قرارداد با سازندگان منعقد شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان عنوان کرد: در جریان این سفر با حضور در محل برپایی میزخدمت شهرستان کوهپایه، به صورت حضوری و چهره به چهره با مردم این شهرستان دیدار و ضمن پاسخگویی به مسائل و مشکلات، درخواست‌های آنان مورد بررسی قرار گرفت.
وی گفت: در شورای اداری مشترک استان و شهرستان کوهپایه در مجموع ۲۵ مصوبه، در حوزه عمرانی و زیرساختی ۳۳ مصوبه و در بخش‌های اقتصادی ۳۶ مصوبه اتخاذ که بر این اساس در حوزه های راهسازی و نهضت ملی مسکن مصوباتی اخذ شد.

انتهای پیام/ ز