دیدار چهره به چهره نمایندگان راه و شهرسازی استان اصفهان با مردم شهرستان کوهپایه 
دیدار چهره به چهره نمایندگان راه و شهرسازی استان اصفهان با مردم شهرستان کوهپایه 
نمایندگان اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان در دیدار چهره به چهره با مردم شهرستان کوهپایه، مسائل و مشکلات آنان را بررسی و به درخواست‌هایشان رسیدگی کردند.

به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از استان اصفهان؛ همزمان با سفر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان به شهرستان کوهپایه به اتفاق علیرضا قاری‌قرآن مدیرکل راه و شهرسازی استان و دیگر مدیران استانی و شهرستانی، میزخدمت راه و شهرسازی در این شهرستان دایر شد.
دیدار چهره به چهره نمایندگان اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان در راستای تکریم ارباب رجوع و احترام به حقوق شهروندی، رسیدگی به مسائل و درخواست‌های مردمی و گسترش روحیه جهادی و جریان‌سازی خدمت بی منت، به صورت دوره‌ای و با سفر به شهرستان‌های استان انجام می‌شود تا گره گشایی از مشکلات مردم با سرعت بیشتری دنبال شود.
نمایندگان اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان در ادامه برنامه سفر شهرستانی خود، با حضور در محل برپایی میزخدمت شهرستان کوهپایه، بصورت حضوری و چهره به چهره با مردم این شهرستان دیدار و ضمن پاسخگویی به مسائل و مشکلات، درخواست‌های آنان را مورد بررسی قرار دادند.
در این تمهید ضمن پاسخگویی ژرف به مراجعان، درخواست‌های مردمی در حوزه راه و شهرسازی شهرستان کوهپایه از لحاظ احراز عدم مغایرت با ضوابط حقوقی و قوانین جاری بالادستی، بررسی شد و پس از اطمینان، درخواست از طریق معاونین ذی‌ربط جهت رفع و سامان دهی، مورد تعقیب و اعلام نتیجه قرار گرفت.

عمده مباحث مطروحه در این نشست صمیمانه و رودر رو شامل مسائل مرتبط با پروژه‌های مسکونی، اراضی دولتی و وضعیت راهها بود که این دیدار نیز با اخذ پاسخ مناسب و دستیابی به راهکار مورد نظر مراجعین، با رضایت مردم عزیز شهرستان کوهپایه به پایان رسید.

انتهای پیام/ ز