پاکسازی پارک های اصفهان از وجود معتادان
پاکسازی پارک های اصفهان از وجود معتادان
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان گفت: با اجراي طرح آرامش 65 معتاد متجاهر از داخل پارک ها و تفرجگاه هاي عمومي استان جمع آوري شدند.

به گزارش اخبار کوهپایه به نقل از خبرگزاری پلیس سرهنگ احمد نکیبخت بیان داشت: طرح آرامش با هدف پاکسازی پارک ها و تفرجگاه های اصفهان از وجود خرده فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر طی ۲۴ ساعت گذشته به اجرا گذاشته شد.
وی افزود: در این طرح ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان ۱۰ خرده فروش مواد را دستگیر و تحویل مرجع قضائی داده  و ۶۵ نفر از معتادان متجاهر را نیز جمع آوری و به کمپ های ترک اعتیاد منتقل کردند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان با بیان اینکه اجرای این طرح با استقبال شهروندان مواجه شده و موجی از پیام های تقدیر و تشکر آنان را در پی داشت گفت: مردم استان مطمئن باشند که پلیس در برخورد با قاچاقچیان، خرده فروشان و جمع آوری معتادان از سطح شهر مصمم است و طرح آرامش را به منظور ارتقا امنیت اجتماعی و آرامش بیشتر شهروندان با قدرت ادامه می دهد.
خاطرنشان کرد: از شهروندان می خواهیم  گزارش های  خود در خصوص محل های خرید و فروش و مصرف مواد مخدر را از طریق تماس با شماره ۲۱۸۲۵۴۶۲  ستاد خبری پلیس مبارزه مواد مخدراستان اصفهان در اختیار ماموران این پلیس قرار دهند تا اقدامات قانونی در اسرع وقت صورت گیرد.

انتهای پیام/ف