دستگیری شرور قداره کش در انباری
دستگیری شرور قداره کش در انباری
رئيس مرکز اطلاع رساني فرماندهي انتظامي استان از دستگيري يک شرور قداره کش که با اقدامات شرارت آميز خود باعث سلب آسايش ساکنان يکي از محلات شده بود خبر داد.

به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مسعود طُریفی بیان کرد: در پی وصول گزارش هایی مبنی بر اینکه یک شرور قداره کش با اقدامات شرارت آمیز خود باعث سلب آسایش و آرامش ساکنان یکی از محلات شهر اصفهان شده موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران سازمان اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.
وی افزود: پس از دریافت این گزارش ها، سوابق متهم مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت مشخص شد وی دارای چندین فقره سابقه کیفری بوده و هم اکنون نیز تحت تعقیب مراجع قضایی از جمله شعبه ۸ اجرای احکام کیفری شهرستان اصفهان و همچنین شعبه یک اجرای احکام کیفری شهرستان خمینی شهر  است.
رئیس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان عنوان کرد: با اطلاعات بدست آمده دستگیری این فرد شرور در دستور کار ماموران سازمان اطلاعات پلیس اصفهان قرار گرفت و ماموران پس از رصد هوشمندانه و اقدامات تخصصی از حضور متهم در منزل خود مطلع و بلافاصله با اخذ مجوز از مرجع قضائی وارد محل شده و در حالی که وی برای نجات از دست ماموران در انباری منزلش مخفی شده بود دستگیر و به همراه پرونده تحویل مرجع قضائی شد.

انتهای پیام/ ز