اصفهان سرمایه گذاری برای همکاری های مشترک با مؤسسه رازی را پیگیری می کند
اصفهان سرمایه گذاری برای همکاری های مشترک با مؤسسه رازی را پیگیری می کند
استاندار اصفهان با بیان این که مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، انباشتی از تجریبات، دانش، رویدادهای موفق و تاریخ ساز است، از پیگیری برای سرمایه گذاری بمنظور ایجاد فعالیت های مشترک با این مؤسسه خبر داد.

به گزارش اخبارکوهپایه به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان، استاندار اصفهان با بیان این که مؤسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، انباشتی از تجریبات، دانش، رویدادهای موفق و تاریخ ساز است، از پیگیری برای سرمایه گذاری بمنظور ایجاد فعالیت های مشترک با این مؤسسه خبر داد.
سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در جریان بازدید از مؤسسه رازی در استان البرز و نشست با هیئت رئیسه و تنی چند از مدیران این مؤسسه که با همراهی سید مجتبی خیام نکویی، معاون وزیر جهاد کشاورزی همراه بود، اظهار داشت: خدمات و کارنامه درخشان مؤسسه رازی در کشور، افتخارآمیز و سبب شکرگذاری است که چنین موسسه مهمی در کشور فعالیت می کند و هر فردی که از این مجموعه بازدید کند به آن خواهد بالید.
وی گفت: مؤسسه رازی از مراکز فاخر کشور است و مقام معظم رهبری نیز به دفعات از این مجموعه یاد کرده و تأکید کرده اند که از مؤسسه رازی به واسطه فعالیت هایش قدردانی و تکریم شود و همین موضوع، بزرگترین افتخاری است که این مجموعه به آن نائل شده است.
استاندار اصفهان ادامه داد: مؤسسه رازی، انباشتی از تجریبات، دانش، رویدادهای موفق و تاریخ ساز است و مسیر طی شده این مجموعه در پشتیبانی از کشور در بحران های مختلف در حوزه بیماری های مشترک بین انسان و دام و طیور یا بیماری هایی که متوجه انسان است مانند همه گیری کووید۱۹، این مؤسسه را متمایز کرده و جای قدردانی دارد.

انتهای پیام/ ز