خانواده شهدا و ایثارگران بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب و ملت هستند
خانواده شهدا و ایثارگران بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب و ملت هستند
رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران کوهپایه به همراه جمعی از مسئولین ادارات کوهپایه از خانواده های شهدا دیدار و تجلیل کردند.

به گزارش اخبار کوهپایه، یاریان رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران کوهپایه به همراه جمعی از مسئولین از خانواده های شهید علی اصغر شمسیان ،شهید مرتضی عباسی و شهید مرتضی اعرابی دیدار و تجلیل بعمل آورده شد.

در این دیدار یاریان، ضمن تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان بیان کرد: هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است و خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با عبادت است.

وی در ادامه بیان کرد: باید خون شهیدان را مایه ثبات درخت انقلاب برشمرد و این‌گونه مراسم و مناسبت‌ها بهانه‌ای برای تجدید پیمان با آرمان های امام و انقلاب است.

یاریان یاد آور شد: خانواده شهدا و ایثارگران بزرگترین سرمایه های معنوی انقلاب و ملت هستند که دیدار از خانواده شهدا و با استمرار این حرکت  شاهد زنده نگه داشتن راه شهیدان و حرکت در مسیر آرمان های مقدس آنان باشیم.

شهید «علی اصغر شمسیان»، پانزدهم تیر ۱۳۴۱، در شهر کوهپایه از توابع شهرستان اصفهان چشم به جهان گشود، پدرش رسول، بنا و معمار بود و مادرش صدیقه نام داشت.

تا پایان دوره راهنمایی درس خواند، به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت، یازدهم آبان ۱۳۶۱، در عین خوش دهلران بر اثر اصابت گلوله توسط نیروهای عراقی شهید شد، مزار او در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.

شهید «مرتضی عباسی»، پنجم اسفند ۱۳۴۶، درروستای حکمستان از توابع شهرستان اصفهان چشم به جهان گشود، پدرش حسین، کشاورز بود و مادرش زینب نام داشت، تا پایان دوره ابتدایی درس خواند.

او به عنوان پاسدار وظیفه در جبهه حضور یافت، بیست و یکم بهمن ۱۳۶۵، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش شهید شد، مزار او در گلزار شهدای چیرمان واقع است.

شهید مرتضی اعرابی جشوقانی، نهم خرداد ۱۳۴۲، در شهرستان اصفهان چشم به جهان گشود، پدرش براتعلی، کارگر بود و مادرش خاتون نام داشت.

تا پایان دوره راهنمایی درس خواند، به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور یافت، هفتم اسفند ۱۳۶۲، در جزیره مجنون عراق بر اثر اصابت ترکش شهید شد، مزار او در گلزار شهدای جشوقان واقع است.

انتهای پیام/