دیدار از خانواده معظم شهدای شهرستان کوهپایه
دیدار از خانواده معظم شهدای شهرستان کوهپایه
حسین یاریان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کوهپایه به‌همراه حسین رجبی فرماند حوزه حضرت امیر کوهپایه با حضور در منازل تعدادی از شهدای این شهرستان با خانواده معظم ایشان دیدار و تجلیل بعمل آوردند.

به گزارش اخبار کوهپایه، حسین یاریان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کوهپایه به‌همراه حسین رجبی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج امیر المومنین(ع) با حضور در منازل شهیدان «عباسعلی قادری»، «محمد کریمی»  و «باقر قاسمی» با خانواده معظم ایشان دیدار و تجلیل بعمل آوردند.

در این دیدار حسین یاریان ضمن تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان بیان کرد: والدین شهدا فرزندان خود را در راه دفاع از اسلام و حفظ ارزش‌های اسلامی تقدیم کردند و امروز همه‌ی ما وظیفه داریم در برابر این همه بزرگی خاضعانه عرض ادب کنیم و به وظایف خود در قبال ایشان عمل کنیم.

رئیس بنیاد کوهپایه خاطر نشان کرد: هرچه در راه تکریم خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است و خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان کاری ارزشمند و با عبادت است.

یاریان یادآور شد: خانواده شهدا و ایثارگران بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب هستند که دیدار از خانواده شهدا و این‌گونه مراسم و مناسبت‌ها بهانه‌ای برای تجدید پیمان با آرمان‌های امام و انقلاب است.

وی در ادامه بیان کرد: خانواده شهدا چشم و چراغ این نظام و مملکت و مردم هستند؛ تجلیل و بزرگداشت خانواده شهدا و مقام شهدا در واقع ارج نهادن و بزرگداشت نظام و ارزش های انقلاب است.

گفتنی است؛ شهید «عباسعلی قادری»  یکم فروردین ۱۳۴۴، در روستای زفره از توابع شهرستان اصفهان چشم به جهان گشود؛ با شروع جنگ تحمیلی به‌عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت و عاقبت بیست و یکم خرداد ۱۳۶۰، در دارخوین بر اثر اصابت گلوله شهید شد. مزار او در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.

شهید «محمد کریمی»، یکم مرداد ۱۳۴۶، درروستای ورتون از توابع شهرستان اصفهان چشم به جهان گشود.  با شروع جنگ تحمیلی به‌عنوان  پاسدار وظیفه در جبهه حضور یافت و عاقبت بیست و یکم دی ۱۳۶۵، در شلمچه بر اثر اصابت ترکش به سر شهید شد. مزار او در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.

شهید «باقر قاسمی سجزی»، چهارم تیر ۱۳۳۲، در شهر سجزی از توابع شهرستان اصفهان چشم به جهان گشود؛ به‌عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور یافت و سرانجام هشتم مرداد ۱۳۶۱، در شلمچه بر اثر اصابت گلوله شهید شد. مزار او در گلزار شهدای زادگاهش واقع است.

انتهای پیام/ مهدی توکلی