امام جمعه کوهپایه: دولت نسبت به قشر معلم نگاه ویژه ای داشته باشد
امام جمعه کوهپایه: دولت نسبت به قشر معلم نگاه ویژه ای داشته باشد
امام جمعه کوهپایه گفت: شهید مطهری یک ایدئولوژی و مرتب است، همه ی ما مدیون فرهنگیان هستیم، دولت نسبت به قشر معلم نگاه ویژه ای داشته باشند.

به گزارش اخبار کوهپایه، حجت الاسلام علی‌اکبر جمیاری ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: کمک به فقرا نشان بر اعتقاد به آخرت و آمادگی برای حساب قیامت است؛ سعی شود به فقرای منطقه کمک کنیم چرا که فقر باعث ناامیدی در جامعه می شود و فساد آور است.
امام جمعه کوهپایه با بیان اینکه در مراسم ختم و عروسی قناعت را فراموش نکنیم، گفت: شهادت آیت الله سلیمانی روحانی مجاهد و ولایتمدار و نماینده مردم در مجلس خبرگان نشان بر مظلومیت روحانیت بوده و دشمن بداند افتخار ما روحانیون شهادت است.
جمیاری بیان داشت: شوراهای شهر می توانند باعث خیر و برکت و منافع عموم مردم و شهر شده و با انتخاب شهردار متدین و متخصص باعث رشد شهرها شوند.
وی افزود: سواحل خلیج فارس و بخشی از دریای عمان متعلق به ایران قوی و با تمدن است، خلیج فارس آبروی همه ایرانیان است و هرگونه تحرک جواب شکننده دارد، رصد نیروی دریایی ایران نسبت به زیر دریایی آمریکا نشان بر قدرت بازدارندگی ایران است.
جمیاری اذعان کرد: همه ما مدیون فرهنگیان هستیم، دولت نسبت به قشر معلم نگاه ویژه ای داشته باشند.
امام جمعه کوهپایه با اشاره به اینکه سالروز تخریب بقیع، لکه ننگی تا ابد بر دامن دشمنان است، تصریح کرد: از مردم فهیم در برگزاری نماز باعظمت فطر ممنون هستیم، اگر همین وحدت در بین همه جناح ها و مردم و مسئولان باشد مشکلات مرتفع می‌شود.
جمیاری با اشاره به اینکه حضور مسئولان در بین مردم و نماز جمعه باعث ناامید کردن دشمن و باعث وحدت و حل مشکل می شود، گفت: در جنگ احد افراد طماع به فرمانده گوش ندادند، همیشه افراد منفعت طلب باعث شکست می شوند و باید مطیع فرمانده باشیم.

انتهای پیام/ج ی