کارگران موتور محرک اقتصاد کشور هستند
کارگران موتور محرک اقتصاد کشور هستند
امام جمعه کوهپایه گفت: کارگران موتور محرک اقتصاد ایران هستند، البته باید توجه بیشتری نسبت به این قشر داشته باشیم و ما دست کارگران عزیز را می بوسیم.

به گزارش اخبار کوهپایه، حجت الاسلام علی‌اکبر جمیاری ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه اظهار کرد: بلا و نعمت، نسبی است و انسان باید آنها را به عنوان فرصت استفاده کند.

امام جمعه کوهپایه عنوان کرد: شهید حمیدرضا الداغی شهید غیرت الگوی خوبی برای جوانان خواهد بود، وی به همه ما درس امر به معروف داد و البته دشمنان ایران و اپوزیسیون این حرکت را که حرکتی بزرگ بود به چشم نیاوردند چون چشم آن‌ها منفی بین است.

جمیاری بیان کرد: قوه قضائیه نسبت به هنجارشکنان، کسانی که به مقدسات توهین می کنند، جوانان پاک، روحانیون و دلسوزان آمر به معروف را مورد تهدید جانی می کنند، باید احکام قاطع و در ملا عام اجرا کنند.

وی افزود: توقیف کشتی آمریکایی توسط نیروی دریایی سپاه در مقابل دزدان دریایی آمریکایی، کشتی نفتکش ایرانی حامل این پیام بود که هرکس در دریا به ایران حرکت مذبوحانه ای داشته باشد، ایران قاطع جواب آنها را خواهد داد و پیروز جنگ دریایی ایران قوی است.

علی‌اکبر جمیاری ضمن تبریک هفته شوراها ادامه داد: میز خدمت هفتگی ادارات در خدمت مردم و این هفته میز خدمت برای شورای شهر است، رئیس شورا و اعضای شورای شهر در حال تلاش بوده و شهردار مکمل آنها و وحدتشان مایه رشد این عزیزان است ولکن مردم مطالبه منصفانه را فراموش نکنند و راهکارهایی جهت رشد شهر ارائه بدارند.

امام جمعه کوهپایه تصریح کرد: کارگران موتور محرک اقتصاد ایران هستند، البته باید توجه بیشتری نسبت به این قشر داشته باشیم و ما دست کارگران عزیز را می بوسیم.

جمیاری توضیح داد: عبدالعظیم حسنی (ع) یکی از شیعیان خاص بوده و ولایتمداری و در خدمت امامین جواد و هادی (ع) از ویژگی های این شخصیت است.

وی خاطرنشان کرد: سفر آیت الله رئیسی به سوریه پس از چند سال تهدیدی برای اسرائیل بوده و استقبال مردم این کشور قدردانی مردم سوریه را از ایران نشان داد.

علی‌اکبر جمیاری اضافه کرد: سفر رئیس جمهور عراق و فرمایش رهبر ایران به ایشان که حتی یک آمریکایی در عراق نماند، نشان بر وجود نامبارک آمریکا در هر کشوری موجب نابودی خواهد بود و راز آرامش منطقه در خروج آمریکایی ها حتی یک نفر از منطقه است.

امام جمعه کوهپایه اذعان کرد: حضور وزیر امور خارجه در لبنان، آمادگی مقاومت در منطقه را نشان داده و این مایه ترس اسرائیل خواهد بود.

وی متذکر شد: تاکید رهبر عزیزمان بر رفع مشکلات اقتصادی است و می دانید که مردم از لحاظ اقتصادی دچار سختی شده اند، راه حلش برخورد قهریه و محکم با محتکرین، اخلالگران اقتصادی، ناامن کنندگان بازار، البته برخورد قوه قضائیه در ملا عام بازدارنده است.

علی اکبر جمیاری گفت: الحمدلله با مطالبه گری در نماز جمعه مشکل مسیر جاده ای از کوهپایه به اصفهان بودجه ای ویژه برآورد شده است.

انتهای پیام/ج ی