۳شهرستان برای شرق اصفهان/ اورژانس جایگزین بیمارستان مجهز
۳شهرستان برای شرق اصفهان/ اورژانس جایگزین بیمارستان مجهز
نماینده مردم اصفهان گفت: تلاش داریم که ۳ شهرستان ایجاد شود و ساختار شبکه پیدا کند، ۳ بیمارستان داشته باشد اما تا رسیدن به این‌ هدف همه نگاه‌ها به اورژانس است که در سایه مدیریت قوی شاهد استقرار اورژانس هوایی باشیم.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه، حیدر علی عابدی در آیین افتتاح اورژانس هرند اظهار کرد: شرق اصفهان به دلیل اختلافات موجود بر سر ایجاد مرکز شهرستان با توجه به اینکه شرق اصفهان ظرفیت سه شهرستان را دارد اما هنوز در ساختار بخش ها باقی مانده است.

وی افزود: بنابراین دارای ساختار شبکه نیست و مدیر شبکه ندارند و بنابراین بیمارستان ندارند و اورژانس مستقلی ندارند و این امر موجب شده تامین اجتماعی هم نتواند خدمات متمرکز را ارائه کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تلاش داریم که ۳ شهرستان ایجاد شود و ساختار شبکه پیدا کند و ۳ بیمارستان داشته باشد اما تا رسیدن به این‌ هدف همه نگاه‌ها به اورژانس است که در سایه مدیریت قوی شاهد استقرار اورژانس هوایی باشیم.

وی خاطرنشان کرد: امید که با حمایت‌های دکتر کلیوند و خیرین تقویت اورژانس های پنج بخش جرقویه علیا و سفلا جلگه و بن رود و کوهپایه را داشته باشیم.

/انتهای پیام/