ذوب قربانی شد/ الماس سیاهِ آبی‌ها درخشید
ذوب قربانی شد/ الماس سیاهِ آبی‌ها درخشید
امیر قلعه‌نویی بعد از بازی دیشب حمایت مسؤولان ورزشی از آبی‌های پایتخت را یکی از دلایل باخت تیم خود دانست و ذوب را قربانی این تفکر عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه، تقابل‌های اخیر شفر آلمانی و امیر قلعه‌نویی که پرهیجان دنبال شده بود، در لیگ برتر به سود قلعه‌نویی رقم خورد و در دیدار رفت بازی‌های آسیایی هم این قلعه‌نویی بود که با تک‌گل تیم خود در اصفهان راه را برای صعود هموار کرده بود.

پس از پایان بازی رفت دو تیم استقلال و ذوب‌آهن و برتری این تیم اصفهانی، نگاه‌ها معطوف به بازی برگشت شد؛ بازی که تیم استقلال امید به حضور هواداران خود بسته بود تا آزادی که روز قبل لباس قرمز بر تن کرد و پرواز قرمز‌های پایتخت به مقصد ۸ تیم برتر آسیا را محقق ساخت بعد از کمتر از ۲۴ ساعت آبی پوش شود و برای پرواز استقلال آذین شده باشد.

ژنرال که در روزهای اخیر در حاشیه گوشه‌ چشمی به کی‌روش و سکو‌های ورزشگاه داشت، در حالی که ربیع عطایا در آخرین دقایق بازی می‌توانست باز هم در قلعه‌ تایم همه چیز را به مرادش تغییر دهد اما بخت با قلعه‌نویی یار نبود و نتوانست از پس شفر بر‌آید و استقلال با پیروزی سه بر یک ذوب را پشت سر گذاشت و در جمع ۸ تیم برتر قاره کهن جای گرفت.

در روزی که آزادی سکویی برای تماشاگران خارج از ورزشگاه نداشت یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد فوتبال ایران یعنی حضور تماشاگران را به رخ کشید و با صعود استقلال به جمع ۸ تیم، حضور پرشور تماشاگران و صعود دو تیم ایرانی از این مرحله، کیفیت فوتبال ایران را خاطرنشان کرد.

البته دیشب تیام خرید موفق استقلال در این میدان یکه‌تازی کرد و یک سر‌ و گردن از دیگر بازیکنان میدان خود را بالاتر نشان داد و ۳ گل زده خود در این بازی را بدرقه راه شفر برای تعطیلات بلندمدت خود کرد تا چون الماس سیاهی در دل استقلال بدرخشد.

عمده‌ترین حاشیه این بازی هم داوری بود که یک کلاس از کلاس بازی پایین‌تر بود، خیلی زود کانون توجهات شد و سوت‌های او از سوی هر دو تیم مورد اعتراض و درگیری بازیکنان قرار می‌گرفت تا از نظر امیر قلعه‌نویی به همراه تیام از عوامل برد آبی‌های پایتخت باشد.

قلعه‌نویی بعد بازی حمایت مسؤولان ورزشی از آبی‌های پایتخت را یکی از دلایل باخت تیم خود دانست و ذوب‌آهن را قربانی این تفکر عنوان کرد و این برد را به سلطانی‌فر و تاج تبریک گفت.

انتهای پیام/