باید مواظب بود از یک سوراخ دوبار گزیده نشویم
باید مواظب بود از یک سوراخ دوبار گزیده نشویم
امام جمعه شهر کوهپایه گفت: مدیریت بعضی از دولت ها ‌که گاه گاهی در برخی از مسائل عقب نشینی های در مقابل قدرت‌ها داشتند و ضررهایی متوجه کشور و ملت در این سال‌ها شده است راه و مسیر حضرت امام را گم نکنیم و دولت هایی که این مسیر را فراموش کردند بدانند و مردم هم توجه کنند که از یک سوراخ دو باز گزیده نشویم.

به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه، حجت الاسلام احمد شاکری در خطبه های نماز جمعه شهر کوهپایه با دعوت به تقوا الهی اظهار کرد: بیاییم بعد از ماه رمضان از غیبت حرف و شنیدن بی مورد از خواستن، رفتن و دیدن بی مورد اجتناب کنیم و درس ماه مبارک رمضان درس تقوا و خود کنترلی برای ما باشد.

وی با اشاره به آیات قران، افزود: کسانی که نشانه‌ها، آیات و قیامت را تکذیب کردند و نپذیرفتند و کافر شدند جایگاه ان‌ها عذاب و اتش است.

امام جمعه شهر کوهپایه تصریح کرد: خدا، مرگ، قبر و قیامت را باور داشته باشیم اگر هر لحظه به یاد مسائل پیش رو باشیم اختلاف خانوادگی کم می‌شود خانه های که اختلاف و دعوا دارند به این علت است که به خدا توجه ندارند.

وی با اشاره به ایام الله فوق العاده در هفته پیش‌رو، خاطرنشان کرد: وقتی دیدگاه بلند حضرت امام خمینی که باید در مقابل جهانداران بایستیم و پیروزی هم حتمی است را با رهبری های حضرت امام خامنه ای در ۲۹ سال گذشته مقایسه می‌کنیم می‌بینیم خط همان خط است روش، سیره و منش همان روش، سیره و منش است.

شاکری گفت: مدیریت بعضی از دولت ها ‌که گاه گاهی در برخی از مسائل عقب نشینی های در مقابل قدرت‌ها داشتند و ضررهایی متوجه کشور و ملت در این سال‌ها شده است راه و مسیر حضرت امام را گم نکنیم و دولت هایی که این مسیر را فراموش کردند بدانند و مردم هم توجه کنند که از یک سوراخ دو باز گزیده نشویم.

امام جمعه شهر کوهپایه با اشاره به شباهت‌های حج و نماز جمعه، بیان کرد: حج و نماز جمعه هر کدام به اسم خود یک سوره مستقل دارند هر دو عبادت توام با سیاست است حج و نماز جمعه هر دو باید در ملا عام انجام شود و هر دو نمادی از وحدت بین مسلمانان است و انجام هر دو عبادت انسان را از گناه پاک می‌کند و نماز جمعه حج فقرا است.

انتهای پیام/