آمار تورم مسئولان با واقعیت جامعه همخوانی  ندارد
آمار تورم مسئولان با واقعیت جامعه همخوانی  ندارد
امام جمعه شهر کوهپایه گفت مسئولان باید توجه داشته باشند که در درجه اول به حال محرومان و مستضعفان رسیدگی کنند .می بینیم اقلامی که نیاز مردم است قیمت آن چندین برابر شده اما آمار تورم مسوولان با واقعیت جامعه همخوانی ندارد
به گزارش پایگاه خبری اخبار کوهپایه :حجت‌الاسلام مهدی ملا خلیلی در خطبه‌های نماز جمعه شهر کوهپایه با دعوت به تقوای الهی، اظهار کرد: دستورات خداوند را انجام دهید چراکه خداوند بر آنچه انجام می‌دهید آگاه است و خداوند ناظر اعمال انسان و از خود انسان به نیات انسان نزدیک‌تر و آگاه‌تر است.

امام‌جمعه موقت شهر کوهپایه با اشاره به آیات قرآن، تصریح کرد: دستورات پیامبر اکرم (ص) را اخذ و اجرا کنید و آنچه را که پیامبر نهی کرده از انجام آن بپرهیزید و تقوای الهی پیشه کنید چراکه خداوند به آنچه انجام می‌دهید آگاه است.

وی با اشاره به آگاهی خداوند از نیت افراد، افزود: خداوند آگاه است که نیت حمایت از مستضعفان یا خیانت به آن‌ها است؛ بعضی از افراد با چهره منافقانه خود را افراد خیر و دلسوز نشان می‌دهند اما از پشت خنجر می‌زنند و خداوند به اعمال آن‌ها آگاه است.

ملاخلیلی با اشاره به سخنی از امام حسن عسکری (ع)، عنوان کرد: انسان احمق نسنجیده صحبت می‌کند و عاقبت‌اندیش نیست و به عواقب صحبت خود نمی‌اندیشد و لذا قلب وی در دهان است و برعکس انسان حکیم ابتدا سخن خود را بررسی و مضمون آن را در نظر می‌گیرد زبان شخص حکیم در قلب اوست.

امام‌جمعه موقت شهر کوهپایه با اشاره به شهادت شهید مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه، اذعان کرد: شهید مفتح از جمله کسانی بود که هم در حوزه و هم در دانشگاه بارز بودند و با رفتار و بیان خود دیگران را ارشاد می‌کردند و نقش بسزایی در پیروزی انقلاب اسلامی ایران داشتند و به آرزوی خود که شهادت بود رسیدند.

وی با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) بر تأکید بر رسیدگی به حال محرومان، بیان کرد: مسؤولان باید توجه داشته باشند که در درجه اول به حال محرومان و مستضعفان رسیدگی کنند؛ می‌بینیم اقلامی که نیاز مردم است قیمت آن چندین برابر شده اما آمار تورم مسؤولان با واقعیت جامعه همخوانی ندارد.

ملاخلیلی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری، اظهار کرد: اولین وظیفه مسؤولان دفاع از محرومان است؛ مسؤولان فقط حرف نزنند و در مقام عمل به فکر مردم باشند و به حرف‌ها و قول‌ها عمل کنند.

انتهای پیام/