شوراها در همه امور تخصص ندارند و میطلبد با متخصصین هر زمینه مشورت کنند
شوراها در همه امور تخصص ندارند و میطلبد با متخصصین هر زمینه مشورت کنند
امام جمعه شهر کوهپایه گفت: باید شوراها به این نکته توجه داشته باشند که این اعضای چند نفره در هر شهر و روستا که انتخاب شدند در همه امور تخصص ندارند، که میطلبد این شوراها از آرا و نظرات متخصصین هر زمینه استفاده و مشورت کنند.

به گزارش اخبار کوهپایه؛ حجت الاسلام احمد شاکری درمراسم تکریم شوراهای شهرها و روستاهای بخش کوهپایه با اشاره به آیه ۱۵۹ سوره آل عمران، اظهار کرد: رسول خداوند عقل کل است و نیاز به مشورت ندارد و مشورت ایشان نشان از این است که به امت بها می دهد؛ پیام این آیه نیاز همگانی به مشورت را می رساند و هیچکدام از ما بی نیاز از مشورت نیستیم.

امام جمعه شهر کوهپایه با بیان اینکه شوراهای اسلامی شهر و روستا نتیجه امور مشورتی است،  تصریح کرد: باید شوراها به این نکته توجه داشته باشند که این اعضای چند نفره در هر شهر و روستا که انتخاب شدند در همه امور تخصص ندارند، که میطلبد این شوراها از آرا و نظرات متخصصین هر زمینه استفاده و مشورت کنند.

وی افزود: انتخابات، واگذار امور ما، به صاحبان نظر است؛ پس بهتر خواهد بود موقع انتخابات چشمان خود را باز کرده و درست انتخاب کنیم.

شاکری با اشاره به حوادث و اتفاقاتی که در بازی پرسپولیس و سپاهان در ورزشگاه آزادی اتفاق افتاد، عنوان کرد: ۳۰۰ نفر در این بازی مجروح شدند؛ در گیری هایی که اتفاق افتاد راستی  سازگار است با دیدگاه برخی نمایندگان مجلس و مشاوران و معاونان  وزیران که خانم ها به ورزشگاه ورود پیدا کنند.

احمد شاکری خاطرنشان کرد: اگر در این معرکه خانم ها بودند چه اتفاقی رخ می داد؛ باید در انتخابات کسانی را انتخاب کنیم که دلشان برای فرهنگ ناب محمدی بسوزد؛ آیا همه مشکلات ما در جمهوری اسلامی حل شده است که بعضی ها داد می زنند خانم ها به ورزشگاه راه پیدا کنند.

امام جمعه شهر کوهپایه خطاب به فرماندار اصفهان، اظهار کرد: آن چیزی را که بخش دیگر از شما خواستند، صفی است که کوپایی ها در آن جلوتر اند.

انتهای پیام/