شما اینجا هستید

    اسلایدر » هر سه شهر بخش کوهپایه قابلیت جذب گردشگر دارد

بخشدار کوهپایه با اشاره به دیگر ظرفیت‌های بخش کوهپایه در مورد گردشگری در بخش کوهپایه گفت: هر سه شهر در بخش کوهپایه قابلیت جذب گردشگر خارجی و داخلی را داراست؛

به گزارش اخبار کوهپایه؛ سیدمحمد قاضی‌عسگر در ادامه اظهار کرد: بخش کوهپایه یکی از  وسیع‌ترین و قدیمی‌ترین بخش‌های شهرستان اصفهان با حدود ۳ هزار کیلومترمربع است که به تنهایی ۲۰ درصد شهرستان اصفهان را شامل می‌شود.

بخشدار کوهپایه تصریح کرد: کوهپایه نزدیک به ۸۲ سال است که بخشداری دارد؛ شامل سه شهر، ۲۷ روستا، ۲۶ دهیاری مصوب و ۴ دهستان و بیش از ۷۰۰ مزرعه دارد و دارای سه شهرک صنعتی و دو ناحیه صنعتی در روستاهای جزه و زفره است.

وی افزود: بیش از ۷۰۰ کارخانه و کارگاه در بخش وجود دارد و بیش از ۳ هزار نفر کارگر در آن مشغول به کار هستند.

قاضی‌عسگر بیان کرد: بیش از ۱۹۰ شهید و ۵۰ نفر جانباز این بخش تقدیم به انقلاب کرده است؛ ۱۲۰ کیلومتر  جاده ترانزیتی و ۵۵۰کیلومتر جاده فرعی روستایی داریم.

بخشدار کوهپایه در ادامه با اشاره به دیگر ظرفیت‌های بخش کوهپایه در مورد گردشگری در بخش کوهپایه افزود: هر سه شهر در بخش کوهپایه قابلیت جذب گردشگر خارجی و داخلی را داراست؛ زیرساخت‌هایی آماده شده و یا قابلیت بهره‌برداری را دارد؛ در شهر سجزی کاروانسرا این شهر مراحل پایانی ‌ترمیم آن سپری می‌شود و در شهر کوهپایه کاروانسرای این شهر مورد بهره‌برداری قرارگرفته و در تودشک چندین خانه بوم گردی مشغول به فعالیت هستند.

وی با اشاره به ظرفیت روستاها در گردشگری عنوان کرد: روستاهای زفره، تینجان، جزه و جشوقان با قدمت بالایی که دارند از قابلیت استقبال گردشگران را دارد و آب گرم ورتون هم یکی از این ظرفیت ها است.

انتهای پیام/

دسته بندی: اسلایدر
لینک خبر: http://akhbarekoohpaye.ir/?p=3272

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد