اقدامات پیشگیرانه از بیماری کرونا در تودشک
اقدامات پیشگیرانه از بیماری کرونا در تودشک
رئیس شورای شهر تودشک در مورد اقدامات پیشگیرانه از بیماری کرونا در این شهر توضیحاتی داد.

محمد شریفی در گفتگو با خبرنگار اخبار کوهپایه اظهار کرد: از ابتدا و با توجه به بیماری کرونا شورای شهر تودشک برای حفظ سلامت شهروندان تمام توان خود را به کار گرفته و پیگیری ها و تعاملات متعدد را در این زمینه انجام داده است.

رئیس شورای شهر تودشک تصریح کرد: مکان های اداری و تجمعی در ساعات اداری توسط گروه جهادی یا زهرا که با همکاری پایگاه های بسیج محلات به فعالیت می پردازد، به صورت مستمر ضدعفونی شده است.

وی با دعوت از مردم که از تردد های غیر ضرور در سطح شهر بپرهیزند که در خانه ماندن مهمترین عامل پیشگیری از بیماری کرونا است، افزود: در این مدت بعد از اینکه معابر پر رفت و آمد شهر شناسایی شد، سعی شد این معابر به صورت ویژه و به صورت مستمر ضدعفونی شود و همچنین مغازه ها و فروشگاه های مواد غذایی نیز ضدعفونی و سالم سازی شد.

شریفی در ادامه با بیان اینکه شورای شهر لوازم سم پاشی و اقلام بهداشتی را که نیازهای ضدعفونی بود تهیه کرد، ادامه داد: شهرداری این شهر نیز با تهیه ماده کلر و همچنین در اختیار گذاشتن دو دستگاه خودرو به گروه جهادی یا زهرا و همچنین اقدامات دیگر در این زمینه فعال و پویا عمل کرد.

محمد شریفی با اشاره به اینکه مردم شهر تودشک همیشه در کمک به یکدیگر پیشتاز و در صحنه هستند، عنوان کرد: شورای شهر با جمع آوری کمک های مردمی توانست پشتیبانی بهتر و بیشتری را از گروه های جهادی بسیج در این زمینه داشته باشد.

وی با اشاره به بازدید ها و بازرسی هایی که در این مدت توسط نیروهای کلانتری، دادگاه، شورا و شهرداری از فروشگاه ها و سوپرمارکت ها و دیگر مغازه های سطح شهر برای هر چه بهتر رعایت شدن نکات بهداشتی در پیشگیری از بیماری کرونا انجام شده، افزود: ضدعفونی سالن انتظار غسالخانه های سطح شهر قبل و بعد از هر تدفین نیز یکی دیگر از اقدامات انجام گرفته است.

انتهای پیام/