خبر ساز شدن دکتر میثم شکری ساز
خبر ساز شدن دکتر میثم شکری ساز
این روزها که اقتصاد کل جهان تحت تاثیر بیماری همه گیر کرونا قرار گرفته است، حفظ انسجام و قدرت کارهای استارت آپی و همچنین حفظ منابع انسانی متخصص و حرفه ای به یک چالش بزرگ تبدیل شده است که هر کسی به راحتی از عهده ی آن بر نمی آید.

به گزارش اخبار کوهپایه؛ این روزها که اقتصاد کل جهان تحت تاثیر بیماری همه گیر کرونا قرار گرفته است، حفظ انسجام و قدرت کارهای استارت آپی و همچنین حفظ منابع انسانی متخصص و حرفه ای به یک چالش بزرگ تبدیل شده است که هر کسی به راحتی از عهده ی آن بر نمی آید.

به عنوان مثال، بسیاری از سازمانها و شرکت های بزرگ و کوچک، دولتی و یا غیر دولتی، تعدیل نیرو داشته اند و بسیاری از افراد متخصص و حرفه ای را که بعضا سابقه ی کار زیادی هم داشته اند روانه خانه شان کرده اند. بدون هیچ پاسخگویی و یا پشتوانه ای خاص.

در اوضاع این چنینی، هستند کسانی که با صلابت و عزم استوار خود، تمامی نیروها و منابع انسانی خود را حفظ کرده و حتی به فکر توسعه دادن فعالیتهای اقتصادی خود هستند، به عنوان نمونه دکتر میثم شکری ساز، به عنوان مدیر شرکت دانش بنیان هولدینگ پارس پندار نهاد،  در این روزها که همه دم از اقتصاد بد و نافرجام می زنند، توانسته کسب و کار خود را در اوج صلابت و توانمندی حفظ کند و با چنگ و دندان نیروهای حرفه ای خود را نگه دارد. این کار به راحتی از عهده ی هر فرد معمولی برنمی آید، جز افراد توانمند و جسور.

تمامی پرسنل دکتر میثم شکری ساز، حتی در اوج بیماری کرونا هم تعدیل نشده و از کار بیکار نشدند و تنها با قرنطینه ی خانگی و کار از راه دور با استفاده از تکنولوژی های برتر ارتباطی دنیا، توانستند با صلابت و قدرت بیشتری به کار خود ادامه دهند.

در این اوضاع و شرایط بد اقتصادی، کمتر کسی است که مانند دکتر میثم شکری ساز بتواند از عهده ی مشکلات برآمده و به اصطلاح دوام بیاورد. ایشان توانسته است با تکیه بر سال ها تجربه و تلاش بی انتها، حتی در این شرایط نامساعد هم با سربلندی و پیروزی از کارزار به در آید. در مقابل هستند افرادی که نتوانستند با وجود قرنطینه های خانگی و تعطیلی هایی که به سبب بیماری کرونا به بارآمد، موقعیت خود را حفظ کنند و فرو پاشیدند و بعضا دست به هر کاری می زنند تا دیده شوند و یا از این راه کسب درآمد کنند.

فردی  مانند دکتر میثم شکری ساز در اوج توانمندی و اقتدار خود نیازی به دیده شدن ندارد!! اما هستند افرادی که دوست دارند با جلب توجه دیگران به هر شکلی، (مخرب یا غیر مخرب) در رسانه های اجتماعی و فضای مجازی دیده شوند و در این بین کسب درآمدی هم بکنند. در واقع می خواهند آب را گل آلود کنند تا از این طریق خودشان نیز تکه نانی در سفره اشان بیفتد!!!

مدیر مقتدر و توانمند هولدینگ پارس پندار نهاد، دکتر میثم شکری ساز، به خوبی با فراز و نشیب های بازار کار و چالش های آن آشناست و تجربه ی خود را از گذران سالهای سخت شکست و کامیابی در کار خود به دست اورده است. به همین دلیل امروز توانسته جایگاه خود را در این اوضاع حفظ کرده و صدها نیروی حرفه ای و متخصص را حامی باشد. ایشان توانسته است، به عنوان کارآفرین برتر سال ۱۳۹۶، محیطی را فراهم کند که جوانان مستعد و متخصص، ضمن کسب درآمد، هر روز بر دانش و تجربه ی خود بیافزایند و بتوانند در مسیر پیشرفت و ترقی قرار گیرند. به همین دلیل امروزه شاهد آن هستیم که خانواده بزرگ هولدینگ پارس شامل جوانانی است که هم علم آن را دارند و هم روحیه ی کاری و  تلاششان همسو با روحیه ی خود ایشان بوده و همه دوشادوش هم سعی می کنند تا با اقتدار و پرتوان از این شرایط بد خلاص شوند.

شایعاتی که این روزها بر علیه دکتر میثم شکری ساز در مورد جعل مدرک و کسب درآمد از راه نامشروع در فضای مجازی به چشم می خورد، اشاره به پاپوشی  دارد که چند سال پیش برای میثم شکری ساز دوخته شد. پرونده ی حاوی اطلاعات سوخته و مبهمی که هیچکدام به اثبات نرسیدند و حکم برائت گرفتند. ایشان حکم قضایی مبنی بر رفع اتهامات واهی و پوچ پرونده ی مذکور را در دست داشته و این کارشکنی ها و سوت زدن ها را مانند واکسنی می دانند که تیم پرتوان و کسب و کار قدرشان را از حمله های شدیدتر بعدی مصون می کند. ایشان اعتقاد دارند که در مسیر ترقی و پیشرفت، همیشه از این دست اتفاقات زیاد بوده و در واقع توان انسان را بیشتر می کند. این ما هستیم که نباید اجازه دهیم، در مقابل چنین شایعات پوچ و بی اساس زانو خم کرده و یا توانمان را از دست بدهیم.

موفقیتی از نوع میثم شکری ساز

دکتر میثم شکری ساز دو سال متوالی به عنوان کارآفرین برتر ایران معرفی شده و لوح سپاس و تقدیر کارآفرین برتر کشور را به خود اختصاص داده است همچنین وی به واسطه ی کسب عنوان کارآفرین برتر به تلویزیون رسمی ایران دعوت و مصاحبه شده است.

ایشان فارغ التحصیل دکترای کارآفرینی از دانشگاه آزاد بوده و مدرک MBA خود را از دانشگاه اشتنبایس آلمان دریافت کرده اند.

چیزی که باعث شده است که موفقیت دکتر میثم شکری ساز این روزها نقل مجالس شود چیزی نیست جز علاقه ی ذاتی و بی انتهای ایشان به مطالعه و علم آموزی. علاقه ی ایشان به کسب علم و مطالعه از جمله چیزهایی است که در مسیر موفقیت همواره پشتیبان و حامی ایشان بوده است.

ایشان با تکیه بر همین دانش و مهارت های خود، امروز به عنوان یکی از زبده ترین مشاوران کارآفرینی در حوزه ی ارتباطات، مدیریت، بازاریابی و منابع انسانی مطرح است. وی توانسته در سال های اخیر کتابهای بسیار آموزنده ای در این خصوص نیز ترجمه و روانه ی بازار کند.

آنچه که مسلم و مبرهن است، این است که تمامی فعالیتهای ایشان و موسسه تحت مدیریت وی، تحت نظارت مستقیم وزارت علوم، فناوری تحقیقات بوده و هیچ گونه فعالیت مبهم و خارج از چهارچوب قوانین در کار ایشان وجود ندارد.

تمامی دانشپذیران این موسسه می توانند به راحتی مدارک دریافتی شان را استعلام کرده و اعتبار آن را ارزیابی کنند.

از دیگر موفقیت های دکتر میثم شکری ساز، همکاری های گسترده و ادامه دار وی با سازمان میراث فرهنگی، دانشگاه های صنعتی اصفهان، آزاد اسلامی و پیام نور  است که حاصل تمامی آنها، دریافت تقدیر نامه و لوح سپاس از این مراجع می باشد. علاوه بر تمامی موارد بالا، دکتر میثم شکری ساز با همکاری معاونت محترم ریاست جمهوری، سازمان میراث فرهنگی، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مجری طرح آموزش ده ها هزار دفتر ICT روستایی نیز بوده است که این فعالیت خود به تنهایی خدمت بزرگی به کشور ایران در کارنامه ی فعالیتی ایشان به حساب می آید.

انتهای پیام/