طرح پایش سلامت والدین معظم شهدای شهرستان کوهپایه
طرح پایش سلامت والدین معظم شهدای شهرستان کوهپایه
بمناسبت چهل و سومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با همکاری مراکز فرهنگی گلزارهای شهدا دیوار نویسی انجام شد.

به گزارش اخبار کوهپایه، طرح پایش سلامت و ویزیت با حضور علی اکبر قاسمی تودشکی متخصص و جراح عمومی بیمارستان ساسان تهران، حسین یاریان رئیس بنیاد شهید و حسین رجبی فرمانده حوزه امیر المومنین(ع) کوهپایه انجام شد.

حسین یاریان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای گرانقدر و ایام ا… دهه فجر، ارائه‌ خدمات درمانی به ایثارگران همراه با تکریم و تعظیم، را مهم ارزیابی کرد و گفت: تکریم جامعه ایثارگری رسالت همیشگی ماست اما توجه و رسیدگی به خانواده‌های شاهد و ایثارگر در زمان کسالت و بیماری بیشتر احساس می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: والدین شهدا فرزندان خود را در راه دفاع از اسلام و حفظ ارزشهای اسلامی تقدیم کردند و امروز همه‌ی ما وظیفه داریم در برابر این همه بزرگی خاضعانه عرض ادب کنیم و به وظایف خود در قبال ایشان عمل کنیم.

وی نقش کادر درمان در تسکین آلام و دردهای بیمار را مهم ارزیابی کرد و با تجلیل از روحیه‌ی ایثار و فداکاری پزشکان و پرستاران بر ضرورت معرفی این الگوهای برجسته در حوزه‌ی سلامت تاکیدکرد.
انتهای پیام/