دیدار فرماندار جدید شهرستان کوهپایه با پدر شهید «غلامحسین اسلامیان»
دیدار فرماندار جدید شهرستان کوهپایه با پدر شهید «غلامحسین اسلامیان»
اصغر هدایت فرماندار جدید شهرستان کوهپایه، به‌همراه برخی دیگر از مسئولان این شهرستان در سالروز شهادت امیرالمومنین(ع) با پدر شهید «غلامحسین اسلامیان» دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش اخبار کوهپایه، در این دیدار اصغر هدایت ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت علی(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: عزت و استقلال امروز کشورمان را مدیون شهدای والامقام ۸ سال دفاع مقدس می‌دانیم و خدمت به خانواده‌های معظم شهدا توفیق بزرگی است چرا که خانواده‌های معظم شهدا، مایه برکت و عزت ملت ایران هستند.

سرپرست فرمانداری کوهپایه در ادامه افزود: شهدای والامقام با تاسی از نهضت سرخ حسینی(ع) درس فداکاری، وفاداری، شجاعت و شهامت را آموخته و در عمل نیز آنرا به اثبات رساندند و در راه عزت و سربلندی این نظام حماسه‌های جاودانه‌ای آفریدند.

در این دیدار حسین یاریان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کوهپایه خاطرنشان کرد: تکریم و دلجویی از جامعه ایثارگری، احیاء و ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت از اولویت‌های اول بنیاد شهید می‌باشد و با خدمت صادقانه و روحیه جهادی در خدمت‌ رسانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران، ادامه دهنده راه شهدا باشیم.

گفتنی است، شهید «غلامحسین اسلامیان کوپایی» هفدهم فروردین ۱۳۴۷، در شهرستان اصفهان چشم به جهان گشود. با شروع جنگ تحمیلی به‌عنوان  سرباز ارتش در جبهه حضور یافت و سرانجام بیست و هفتم مرداد ۱۳۶۷، در فاو عراق به‌شهادت رسید. مزار او در گلزار شهدای کوهپایه واقع است.

انتهای پیام/