مردم شرق اصفهان پشتوانه نظام هستند
مردم شرق اصفهان پشتوانه نظام هستند
فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه مردم متدین و زحمتکش شرق اصفهان پشتوانه این نظام هستند، گفت: ما امروز باید سؤالات و شک و شبهه جوانانی که با فضای مجازی سروکار دارند را پاسخ دهیم و آن را بازگو و بیان کنیم، کشوری که در اوایل انقلاب محتاج واردات سیم‌خاردار بود امروز در فناوری‌های نوین، مهندسی، نانو، سلول‌های بنیادی و غیره جز کشورهای برتر منطقه و ده کشور اول دنیا است.

به گزارش اخبار کوهپایه، سردار مجتبی فدا پیش از ظهر امروز در آیین افتتاحیه ناحیه بسیج شهرستان کوهپایه با اشاره به لزوم صرفه‌جویی در مصرف برق اظهار کرد: ما مدیون امام راحل و جمهوری اسلامی هستیم چراکه امام، ملت بزرگ ایران را از ذلت، خواری و عقب ماندگی نجات داد.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان افزود: جوانان امروز باید بدانند که قبل از انقلاب برای کشور چه اتفاقاتی افتاده و چه رخدادهایی برای نظام پیش آمده است.

مجتبی فدا اذعان کرد: در زمان شاه از ظرفیت‌های داخل کشور استفاده نمی‌شد و همه‌چیزمان وارداتی بود؛ اعتبار و کرامت ما در زمان شاه زیرسوال بود و سفیر انگلستان و امریکا به شاه مملکت دستور می‌دادند.

وی افزود: امام هنرش این بود که مشارکت و حضور و نقش‌آفرینی مردم را برخلاف روش‌های تمام دنیا در صحنه انقلاب پیاده کرد؛ امام به‌واسطه نفوذ به قلب‌ها و به‌واسطه اینکه عزت و کرامت مردم را حفظ کرد، آن‌ها حاضر شدند ۲۳۰ هزار شهید تقدیم انقلاب و ۴۳ سال ایستادگی کنند و همچنین جنگ، تحریم‌ها و فشار مضاعف اقتصادی و غیره را تحمل کرده تا نظام انقلاب اسلامی سرپا بماند.

وی با بیان اینکه مردم متدین و زحمتکش شرق اصفهان پشتوانه این نظام هستند، گفت: ما امروز باید سؤالات و شک و شبهه جوانانی که با فضای مجازی سروکار دارند را پاسخ دهیم و آن را بازگو و بیان کنیم، کشوری که در اوایل انقلاب محتاج واردات سیم‌خاردار بود امروز در فناوری‌های نوین، مهندسی، نانو، سلول‌های بنیادی و غیره جز کشورهای برتر منطقه و ده کشور اول دنیا است.

این یادگار دفاع مقدس بیان کرد: در مملکت مشکلات، بی‌تدبیری و نارسایی‌هایی داریم اما دولتی که اکنون مستقر است عزمش را برای کاهش مشکلات و مردمی کردن یارانه‌ها به کار گرفته است، کاری که در دولت‌های گذشته باید انجام می‌شده است.

فدا با اشاره به مشکلات اقتصادی عنوان کرد: باید بتوانیم دوام بیاوریم، دشمن شناسی، روحیه استکبارستیزی و روحیه انقلابی خودمان را مانند شهدای مدافع حرم ، دیگر شهیدان حفظ کنیم، باید کاری کنیم تا بتوانیم از این گذرگاه و پیچ مشکلات اقتصادی عبور کنیم.

وی با اشاره به پیشرفت‌های انقلاب اسلامی افزود: امروز در شرایط تحریمی به‌واسطه توانمندی‌ها و پیشرفت‌ها است که مملکت می‌چرخد و نیاز است این توانمندی‌ها بیان شود؛ دنبال الگوسازی هستیم الگویی که دین می‌تواند جامعه، حکومت و مردم را اداره کند؛ جامعه و نظام اسلامی چشم‌اندازش در حال اجراست، ما انقلاب اسلامی را در کشور پیاده کردیم اما با نظام اسلامی فاصله داریم و همه باید کمک کنند تا به آن برسیم.

مجتبی فدا خاطرنشان کرد: یکی از معجزات امام و انقلاب، شجره طیبه بسیج بود، که با مردم، برای مردم و از مردم بود؛ حلقه واسط بین دستگاه‌های مختلف بسیج است و ظرفیت‌ها و اقشار مختلفی دارد که می‌تواند همگرایی بین دستگاه‌های مختلف را برای اداره و مشارکت مردم فراهم کند، در راستای تحقق بیانیه گام دوم، سند ده ساله اعتلای بسیج تهیه شده است که مبنای حرکت آن تحقق دولت اسلامی و جامعه اسلامی است.

فدا عنوان کرد: با محوریت مساجد و با مشارکت روحانی، کلانتری، شهرداری، فرمانداری، بخشداری، دهیاری، هیئت مذهبی محله و پایگاه بسیج و اصناف و خیریه و همه ظرفیت‌های که می‌توانند نقش آفرینی کنند، محله اسلامی در قالب قرارگاه‌های فرهنگی اجتماعی را رقم بزنیم.

فدا گفت: محله باید عاری از آسیب‌های اجتماعی باشد و باید حول محور دفاع از انقلاب و در قالب محرومیت‌زدایی، خدمت‌رسانی و سبک زندگی اسلامی ایرانی کارکنیم.

انتهای پیام/