سه روستا در کوهپایه تخلیه شدند/ یک خودرو را آب برده است/ کسی مجروح نشده است
سه روستا در کوهپایه تخلیه شدند/ یک خودرو را آب برده است/ کسی مجروح نشده است
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: به منظور پیشگیری از خسارات سیل ساکنان ۳ روستای دخرآباد، علون آباد و سنگ زبر شهرستان کوهپایه تخلیه و گاز و راه روستاها قطع شد.

به گزارش اخبار کوهپایه، منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اظهار داشت: با توجه به جریان سیلاب از روستاهای جعفرآباد، دخرآباد بوران و مجیدآباد شهرستان کوهپایه به سمت کوهپایه و شهرک صنعتی و نیز جریان سیل در بخش برزاوند اردستان روستاهای کیسار، قهساره، نیسیان، مارچوبه مناطق پایین دست و شهرستان هرند اعلام هشدار برای پیشگیری از خسارات و آماده باش به ساکنان اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه اعضای مدیریت بحران در آماده‌باش باش هستند، گفت: مسیر سیل بازگشایی شده و یک خودرو در شهرستان کوهپایه آب برده اما کسی مجروح نشده است و بعضی از راه‌ها بسته شده است.

شیشه فروش بیان کرد: جریان سیلاب از بخش برزاوند اردستان و روستای نهوج به سمت روستای نیستانک نایین در حرکت است که توصیه می‌شود ساکنان مسیر رودخانه‌های فصلی و سیلاب را ترک و از هرگونه توقف خودرو و تردد در مسیر خودداری کنند.

ساکنان ۳ روستا در کوهپایه تخلیه شدند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان تصریح کرد: جریان سیل از روستای نهوج دهستان برزاوند اردستان به سمت روستاهای فران، مارچوبه و آشینه و ادامه مسیر تا دهستان سفلی برزاوند ادامه دارد و به ساکنان جهت عدم توقف و تردد در مسیرهای سیلابی هشدار داده می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: به منظور پیشگیری از خسارات سیل ساکنان ۳ روستای دخرآباد، علون آباد و سنگ زبر شهرستان کوهپایه تخلیه و گاز و راه روستاها قطع شد.

وقوع طوفان گرد و خاک با سرعت ۷۰ کیلومتر در برخوار

شیشه فروش با اشاره به وقوع طوفان گرد و خاک با سرعت ۷۰ کیلومتر بر ساعت در منطقه برخوار و حبیب‌آباد گفت: با توجه به سیلابی شدن جاده‌های نایین به اردستان، اعمال محدودیت تردد در یک لاین اجرا شد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان عنوان کرد: سیلاب از ارتفاعات کرکس به سمت شهر میمه ورود پیدا کرد و محورهای روستای حسن رباط به لایبید بخش میمه دچار سیل بردگی شدند و سیلاب در روستای دنبی شهرستان برخوار جریان پیدا کرده است.

وی اضافه کرد: به علت سیلابی شدن محورهای جاده‌ای شرق استان محور مواصلاتی نایین به اردستان به منظور پیشگیری از وقوع حوادث به طور موقت مسدود شد.

شیشه فروش بیان کرد: به علت بارندگی شدید و آب گرفتگی، محور جاده‌ای انارک -چوپانان به طور موقت مسدود شد.

این خبر در حال تکمیل است….

انتهای پیام/فارس