نماز جمعه باید شبهات را رفع کند
نماز جمعه باید شبهات را رفع کند
امام جمعه شهر کوهپایه گفت: نماز جمعه باید شبهات را رفع کند؛ یکی از شبهاتی که دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران هرچند گاهی وارد آن و ذهن بعضی از افراد را متزلزل می‌کنند، این است که بین دین و پیشرفت باید تفکیک باشد.

به گزارش اخبار کوهپایه؛ حجت‌الاسلام احمد شاکری امام‌جمعه شهر کوهپایه ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر کوهپایه در توضیح فرمایشات مقام معظم رهبری اظهار کرد: نماز جمعه باید شبهات را رفع کند؛ یکی از شبهاتی که دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران ایران هرچند گاهی وارد آن و ذهن بعضی از افراد را متزلزل می‌کنند، این است که بین دین و پیشرفت باید تفکیک باشد.

وی با بیان اینکه این نقطه  اساسی و مرکزی هویت آن‌هاست و جمهوری اسلامی درست این مرکز را هدف قرار داده است، در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: ولایت هر دو امام انقلاب در نظام جمهوری اسلامی، شخص امام  ویژگی‌ها یک حاکم اسلامی را داشته است.

شاکری با بیان اینکه نماز جمعه را جدی بگیرید که از شعایر اسلامی است، با تبریک هفته دولت گفت: مقام معظم رهبری در مراسم تنفیذ دولت سیزدهم به آیت‌الله رئیسی حرکت در مسیر ارزش‌ها و شعارهای انقلاب و همچنین تلاش کردن برای تحقق دولت مردمی و خلوص نیت توصیه کردند.

امام‌جمعه کوهپایه عنوان کرد: که این توصیه می‌تواند برای تمام کارمندان مورد توجه باشد.

انتهای پیام/