ارتقا خدمات کوهپایه در حوزه بهداشت و درمان/ افتتاح و کلنگ زنی پروژه هایی در حوزه کشاورزی و صنعت
ارتقا خدمات کوهپایه در حوزه بهداشت و درمان/ افتتاح و کلنگ زنی پروژه هایی در حوزه کشاورزی و صنعت
فرماندار شهرستان کوهپایه با بیان اینکه البته مردم ما شایسته بهترین‌ها هستند و باید تلاش کنیم سطح خدمات را ارتقا دهیم، گفت: در هفته دولت پروژه‌های مختلف در جهاد کشاورزی، صنعت و برنامه‌هایی در حوزه آبخیزداری و راه‌های روستایی در سطح شهرستان پیش بینی شده است.

به گزاری اخبار کوهپایه؛ اصغر هدایت فرماندار شهرستان کوهپایه در سخنرانی پیش‌ از خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر کوهپایه اظهار کرد: هفته دولت فرصت بسیار مغتنمی برای معرفی اقدامات نظام اسلامی و انقلاب و دولت است.

وی با اشاره به تهاجم فرهنگی شدید و پیچیده‌ای که دشمن علیه انقلاب اسلامی ایران به کار گرفته است، گفت: این در حالی است که دشمنان تحریم‌های اقتصادی شدیدی ایجاد کردند و این نوعی راهکار آن‌هاست تا حکومت اسلامی را تضعیف کنند.

هدایت افزود: این میزان تحریم برای هر کشور و حکومتی که ایجاد می‌شد، موجب تضعیف و سرنگونی آن می‌شد اما به  برکت خون شهدا، رهبری‌های امامین انقلاب و همراهی‌های مردم امروز انقلاب در دنیا حرف برای گفتن دارد.

فرماندار شهرستان کوهپایه با اشاره به دستاوردهای انقلاب گفت: روزی در جنگ تحمیلی به ما سیم‌خاردار نمی‌دادند اما امروز فضا در تسخیر ماست؛ در حوزه علمی از نظر سرعت رشد علم رتبه اول دنیا و از نظر جایگاه علمی جزو ۱۵ کشور اول دنیا هستیم.

وی افزود: همچنین جزو ۱۰ کشور تولیدکننده واکسن کرونا هستیم و در عرصه هسته‌ای جزو ۱۳ کشور دارای چرخه کامل سوخت و جزو ۱۴ کشوری هستیم که توانایی غنی‌سازی اورانیوم دارد.

هدایت بیان کرد: نظام اسلامی استقلال، مردم‌سالاری دینی، امنیت ملی، عزت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران در دنیا و نقش آن در مدیریت منطقه از دیگر دستاوردهای انقلاب اسلامی است و دشمن قسم خورده ما نمی‌تواند این توفیقات را تحمل کنند و سعی می‌کنند شرایط  را به‌گونه‌ای دیگر نشان دهند

فرماندار شهرستان کوهپایه با اشاره به دستاوردهای دولت سیزدهم عنوان کرد: در این مدت کم رئیس‌جمهور به ۳۱ استان سفر می‌کند و در حوادث اولین کسی است که حضور پیدا کرده و مشکلات را بررسی می‌کند؛ در حوزه ارتباطات با مردم و دنیا و خصوصاً کشورهای منطقه اتفاقات خوبی در حال رقم خوردن است و این بخشی از دستاوردهای دولت سیزدهم است.

وی با بیان اینکه عزم و اراده دولت سیزدهم رفع مشکلات مردم است، گفت: از اول اردیبهشت که در شهرستان کوهپایه توفیق خدمت به مردم را پیدا کردم، یکی از موضوعات و مطالبات به حق مردم ارتقا خدمات حوزه بهداشت و ایجاد زایشگاه بود که با پیگیری‌های انجام شده و با تعامل و همکاری خوب دستگاه‌ها روز گذشته شاهد افتتاح مرکز جامع سلامت شهر کوهپایه بودیم و اتفاقات خوبی در این زمینه افتاد.

هدایت با بیان اینکه البته مردم ما شایسته بهترین‌ها هستند و باید تلاش کنیم سطح خدمات را ارتقا دهیم، گفت: در هفته دولت پروژه‌های مختلف در جهاد کشاورزی، صنعت و برنامه‌هایی در حوزه آبخیزداری و راه‌های روستایی در سطح شهرستان پیش بینی شده است.

فرماندار کوهپایه در بخش دیگری از صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: کوهپایه یکی از شهرستان‌های  بود که در استان کانون سیل اخیر بود که با اقدامات پیش بینی شده و تعامل و همکاری در سطح شهرستان خوشبختانه تلفات جانی نداشت.

انتهای پیام/