علوم پزشکی اصفهان کمبودها و ضعف ها در مرکز بهداشت کوهپایه را مرتفع کند
علوم پزشکی اصفهان کمبودها و ضعف ها در مرکز بهداشت کوهپایه را مرتفع کند
امام جمعه شهرستان کوهپایه با اشاره به اینکه انتقادها و مطالبات به دباغی رئیس مرکز بهداشت کوهپایه نبوده چرا که وی تلاش می کند و باید مطالبات به حق مردم از مسئول بهداشت شرق اصفهان و در سطح استان باید پیگیری شود، گفت: نیاز است کمبود امکانات بهداشتی و ضعف ها در این محل توسط علوم پزشکی مرتفع و این اقدامات باید هر چه زودتر انجام شود و مسئولان شهر و شهرستان باید در حل این مشکلات تلاش کنند.

به گزارش اخبار کوهپایه؛ حجت الاسلام علی اکبر جمیاری ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه شهر کوهپایه با بیان اینکه با تقوا درهای بسته باز می شود، اظهار کرد: در روایات به رعایت حقوق همسایه بسیار سفارش شده و در روایتی منظور از همسایه ۴۰ منزل از هر طرف عنوان شده است.
امام جمعه شهرستان کوهپایه با تشریح حقوق همسایه در روایات و احادیث تصریح کرد: هر هفته میزهای خدمت برای حل مشکلات مردم در نماز جمعه دایر است که مردم می توانند از این فرصت برای حل مشکلات خود استفاده کنند.
وی با اشاره به لزوم مطالبه گری گفت: مطالبه گری و انتقاد سازنده شهر را پویا می کند و منجر به پیشرفت می شود البته مطالبه گری داد و بیداد نبوده و نیست.
جمیاری به حادثه تروریستی شاهچراغ نیز اشاره و با محکوم کردن آن عنوان کرد: وقتی دشمنان نمی تواند در دسیسه ها و فتنه های خود پیروز شوند و امنیت کشور را از بین ببرند، اماکن مقدسی که می دانند در روشنگری و بصیرت افزایی مردم تاثیر گذار است، هدف قرار می دهند و این فرهنگ عبری، عربی و غربی است.
علی اکبر جمیاری با اشاره به رزمایش نظامی کشورمان در منطقه ارس این حرکت را اقتدار نیروهای نظامی کشور و آن را مایه افتخار دانست و ادامه داد: یکی از بهانه ها و شایعاتی که دشمن سعی می کند امروز از آن استفاده کند دادن پهباد به روسیه برای استفاده در جنگ با اوکراین است.
وی ادامه داد: اما پهبادی برای جنگ به روسیه داده نشده و همچنین کشورمان همیشه حامی صلح و دوستی بوده است، اما دشمنان نظام از مطرح کردن این صحبت ها هدف های دیگری را دنبال می کنند و می بینیم که سندی برای ادعاهای خود نیز رو نمی کنند.

امام جمعه شهرستان کوهپایه با اشاره به مشکلات شهرستان کوهپایه تصریح کرد: در بازدیدی که از مرکز بهداشت کوهپایه داشتم ساختمان خوب و مجهزی توسط خیران ساخته شد که باید دست آن ها را بوسید و از آن ها تشکر کرد.
وی گفت: خیران امکانات سخت افزاری را در این محل آماده کردند اما امکانات نرم افزاری توسط علوم پزشکی به خوبی در این محل ایجاد نشده است.
جمیاری با اشاره به اینکه انتقادها و مطالبات به دباغی رئیس مرکز بهداشت کوهپایه نبوده چرا که وی تلاش می کند و باید مطالبات به حق مردم از مسئول بهداشت شرق اصفهان و در سطح استان باید پیگیری شود، خاطرنشان کرد: نیاز است کمبود امکانات بهداشتی و ضعف ها در این محل توسط علوم پزشکی مرتفع و این اقدامات باید هر چه زودتر انجام شود و مسئولان شهر و شهرستان باید در حل این مشکلات تلاش کنند.
امام جمعه شهر کوهپایه اذعان کرد: شهادت حسین فهمیده نشان بر همه فهم بودن انقلاب است والان نیز بچه های نوجوان ما راه شهید فهمیده را ادامه می دهند.

در حاشیه برگزاری نماز جمعه این هفته کوهپایه میز خدمت اداره آب و فاضلاب شهرستان کوهپایه برگزار و همچنین از برندگان مسابقات هفتگی تجلیل شد.

بعد از پایان نماز جمعه نیز مردم ولایی و انقلابی شهر کوهپایه با راهپیمایی خود حادثه تروریستی شاهچراغ را محکوم کرده و خواستار برخورد با عاملان آن شدند.

انتهای پیام/