فعالیت سامانه ناپایدار تا پایان هفته در استان اصفهان
فعالیت سامانه ناپایدار تا پایان هفته در استان اصفهان
کارشناس پیش بینی وضعیت آب و هوای اداره کل هواشناسی استان گفت: نقشه‌های هواشناسی بیانگر فعالیت سامانه ناپایدار تا پایان هفته بر روی استان است، بر این اساس وضعیت جوی در اکثر مناطق به‌صورت قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید بویژه در روز سه شنبه است.

آسیه آقایی در گفت وگو با خبرنگار اخبار کوهپایه اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر فعالیت سامانه ناپایدار تا پایان هفته بر روی استان است، بر این اساس وضعیت جوی در اکثر مناطق به‌صورت قسمتی ابری، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید بویژه در روز سه شنبه است و از روز سه شنبه تا پنج شنبه بارش باران و رعد و برق در اکثر مناطق بویژه غرب و جنوب استان پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس پیش بینی وضعیت آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان عنوان کرد: وزش باد در نیمه شرقی و تا حدی مرکز استان منجر به خیزش گرد خاک محلی کاهش موقتی دید و کاهش کیفیت هوا می شود و بارش برف و تگرگ در ارتفاعات دور از انتظار نیست.

وی بیان کرد: بیشینه دما در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق استان یک تا دو درجه افزایش خواهد داشت و دمای هوای اصفهان در گرمترین ساعت ۲۶ درجه و کمترین دمای اصفهان فردا صبح ۱۲ درجه خواهد بود.

آقایی افزود: گرمترین شهر استان خور و بیابانک با دمای ۳۰ درجه و بویین میاندشت با دمای دو درجه فردا صبح خنک‌ترین شهر استان خواهد بود.

انتهای پیام/