گلایه امام جمعه سجزی از عدم حضور برخی مدیران در شهر سجزی
گلایه امام جمعه سجزی از عدم حضور برخی مدیران در شهر سجزی
امام جمعه شهر سجزی گفت: برخی مدیران شهرستان کوهپایه، خودشان دایره مدیریت‌شان را محدود می‌کنند بعضی از مدیران را بعد از ٩ ماه که در شهر سجزی هستم هنوز ندیده و نمی‌شناسم، پس طبیعتاً مردم نیز نمی‌شناسند.

به گزارش اخبار کوهپایه، حجت‌الاسلام حیدر خلج امام‌ جمعه سجزی پیش از ظهر امروز در آیین معارفه بخشداران بخش‌های تودشک و سیستان اظهار کرد: باور به معاد منجر می‌شود که انسان برخی اوقات به خودش بیاید و در تکریم ارباب‌رجوع تلاش بیشتری کند، در حدیثی آمده که هفتاد هزار حج ثواب برای خدمت به مردم در نظر گرفته شده است.

وی گفت: فرصت مسؤولیت، یک غنیمت خدمت است و حضرت علی(ع) فرمود که همه مردم از حاکم می‌ترسند و من تنها حاکمی هستم که از مردم می‌ترسم، بنابراین باید به این سمت‌وسو حرکت کرد.

خلج با بیان اینکه معاد باوری باید بین مسؤولان تقویت شود، گفت: برخی مدیران شهرستان کوهپایه، خودشان دایره مدیریت‌شان را محدود می‌کنند، بعضی از مدیران را بعد از ٩ ماه که در شهر سجزی هستم، هنوز ندیده و نمی‌شناسم، پس طبیعتاً مردم نیز نمی‌شناسند.

امام جمعه سجزی با اشاره به مدتی که برای انتصاب بخشداران صرف شده است، گفت: نیاز است این مدت از دست‌رفته با کار جهادی رفع شود، باید به مردم و روستاها سرکشی کرد و سریعاً تجهیز و استقرار بخشداری انجام شود تا مردم زودتر به خواسته‌هایشان برسند و همچنین تغییر در نام‌گذاری بخش سیستان به سجزی یکی از مطالبات مردمی است.

به گزارش اخبار کوهپایه، در این مراسم محسن خواجه به عنوان اولین بخشدار بخش تودشک و حمید وحدتی به عنوان اولین بخشدار بخش سیستان معرفی شدند.

پایان پیام/