بارش باران و برف در استان اصفهان ادامه دارد
بارش باران و برف در استان اصفهان ادامه دارد
کارشناس پیش بینی وضعیت آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: نقشه‌های هواشناسی بیانگر تداوم فعالیت سامانه ناپایدار بارشی تا اوایل فردا بر روی استان است، بارش ها در مناطق مستعد گاهی به صورت رگباری و رعد و برق و در ارتفاعات و مناطق سردسیر با بارش برف و مه آلودگی پیش بینی می شود.

آسیه آقایی در گفت وگو با خبرنگار اخبار کوهپایه اظهار کرد: نقشه‌های هواشناسی بیانگر تداوم فعالیت سامانه ناپایدار بارشی تا اوایل فردا بر روی استان است بر این اساس وضعیت جوی امروز در اکثر مناطق به‌ صورت نیمه ابری تا ابری، گاهی وزش باد نسبتا شدید، بارش باران، بویژه در نیمه غربی استان است، بارش ها در مناطق مستعد گاهی به صورت رگباری و رعد و برق و در ارتفاعات و مناطق سردسیر با بارش برف و مه آلودگی پیش بینی می شود.

کارشناس پیش بینی وضعیت آب و هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان عنوان کرد: دمای هوا در۲۴ ساعته آینده در اکثر مناطق استان سه تا پنج درجه کاهش خواهد داشت.

وی افزود: دمای شهر اصفهان در گرمترین زمان ۱۹ درجه و کمترین دما فردا ۶ درجه خواهد بود، بویین میاندشت با دمای صفر درجه سردترین شهر استان و گرمترین شهر هم خوربیابانک با دمای ۲۰ درجه است.

آقایی در ادامه گفت: بیشترین بارش ها در فریدونشهر ٢۶ میلی متر، خوانسار ۱۷ میلی متر، گلپایگان ۱۵ میلی متر، بویین میاندشت ۱۶میلی متر، برزک کاشان چهار و نیم میلی متر، چادگان سه میلی متر، میمه دو میلی متر و دیگر نقاط زیر یک میلی متر بوده است.

انتهای پیام/