برگزاری اولین جلسه حمایت شورای و توسعه فعالیت های قرآنی شهرستان کوهپایه
برگزاری اولین جلسه حمایت شورای و توسعه فعالیت های قرآنی شهرستان کوهپایه
جلسه شورای حمایت و توسعه فعالیت های قرآنی شهرستان کوهپایه، با حضور جمعی از مسئولان، در اولین محل سالن اجتماعات مدیران کوهپایه برگزار شد.

به گزارش اخبار کوهپایه به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، در این جلسه اصغر هدایت، فرماندار کوهپایه به تشریح ساختارهای قرآنی آن شهرستان پرداخت و نمایندگان دستگاه های اجرایی و نیز سایر مدعوین با گزارش به تاکید بر لزوم توجه جدی به فعالیت های قرآنی در شهرستان، به تشریح نقش و عملکرد دستگاه متبوع خود در این زمینه پرداختند.

علی حاجیکی، رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در این جلسه، ضمن تبیین اهداف تعیین این شورا، به تجمیع مدیریت های شهرستان و هم افزایی در فعالیت های قرآنی اشاره کرد.

مسماریان، رئیس گروه قرآن اداره کل تبلیغات اسلامی استان نیز از اعلام آمادگی دستگاه متبوع خود برای همکاری در زمینه گسترش فرهنگ قرآنی شهرستان خبر داد.

این جلسه با تصویب همراه بود که اهم آن شامل تصمیم گیری در خصوص برگزاری دوره آموزش مربیگری قرآن، تشکیل بانک اطلاعاتی مربیان قرآنی شهرستان، تشکیل کارگروه آموزش عمومی قرآن، تشکیل کارگروه تبلیغ و ترویج فعالیت های قرآنی و تشکیل مجمع خیرین قرآنی استان بود.

گفتنی است این جلسه ۹ آذر ماه با حضور مدیران، مدیران شهرستان و همچنین نمایندگان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات، مدیر انجمن تشکل های قرآنی استان و مدیر عامل انجمن خیرین قرآنی استان برگزار شد.

انتهای پیام/