تجلیل از داوطلبان منتخب شهرستان کوهپایه جمعیت هلال احمر استان اصفهان
تجلیل از داوطلبان منتخب شهرستان کوهپایه جمعیت هلال احمر استان اصفهان
از ۳۴ نفر داوطلب منتخب شهرستان های اردستان، کاشان، آران و بیدگل، خور و بیابانک، نائین، کوهپایه، نطنز و بادرود با اهدای لوح تقدیر و هدایای به رسم یادبود قدردانی شد.

به گزارش اخبار کوهپایه به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ محمدنوید متقی در مراسم تجلیل و تقدیر از داوطلبان و خیّرین منطقه شرق و شمال استان اصفهان، به میزبانی جمعیت هلال احمر شهرستان اردستان، ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و گرامیداشت روز جهانی داوطلب، اظهار داشت: از همه تلاش های ارزشمند داوطلبان عزیز در طول سال برای خدمت به مددجویان و آحاد جامعه در برنامه های عام المنفعه و بشردوستانه و در حوادث و سوانح تشکر می کنم.

وی افزود: حرکت داوطلبانه ما، همان خدمات دینی و اسلامی ما در بعد انسانی است. در ارزش کار داوطلبانه، لذت های کار داوطلبانه که بر همگان مشخص است ولی تاکید بنده، بر دعوت به کار داوطلبانه و ترغیب به کمک به همنوع به عنوان پیام آوران جمعیت هلال احمر برای پیوستن به خیل عظیم ارائه خدمات داوطلبانه به محرومین جامعه است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان، در ادانه به شاخصه های فعالیت های داوطلبی اشاره کرد: داوطلب، به اختیار و تمایل و علاقه خودش انجام می دهد و به معنای واقعی داوطلبانه نه ابلاغ و دستور؛ فعالیتش کار خیر است و به تعبیری هم حسن فاعلی دارد و هم حسن فعلی؛ از خود گذشتگی و ایثار چه در فعالیت رایگان و یا وقتی که صرف می کند یا پذیرش خطرات احتمالی در حوادث که قله این جلوه ایثار در دفاع مقدس است.

محمد نوید متقی در ادامه، اولویت کار خیر را در شرایط امروز و در نظام‌مقدس جمهوری اسلامی، مراعات دقت و در نظر گرفتن بسترهای خدمت رسانی لحاظ نمود و توجه به خدمات چند ده برابر نسبت به قبل از انقلاب اسلامی بر شمرد و تاکید کرد: توفیق خدمت خالصانه و داوطلبانه به آحاد جامعه و حضور خودمان را در دوران استقرار و خدمات نظام‌مقدس جمهوری اسلامی ایران و نیز در دوران طلیعه ظهور خورشید ولایت عظمی حضرت ولی الله الاعظم(عج) در گام دوم انقلاب را اجر بدانیم و شاکر باشیم.

وی در پایان ضمن‌ تشکر از زحمات داوطلبان و خیّرین عزیز و پاسخگویی به سوالات برخی داوطلبان حاضر در جلسه، خواستار یک‌گام به جلو در ارائه خدمات شد و با طرح سوالات زیر، خواستار ارائه پیشنهادات به جمعیت هلال احمر استان شد:
۱- خدمات نوین در هلال احمر چیست،؟
۲- مردم چه خدماتی نیاز دارند و چه کمک های دیگری به مردم نیازمند می توانیم بکنیم که نکردیم؟
۳- روش های جدید عضو گیری و جذب چیست؟
۴-پیشنهادات شما برای حفظ و نگهداشت اعضاء و داوطلبان برای ارائه خدمات بیشتر به آحاد جامعه و به ویژه نیازمندان چیست؟

در این مراسم از ۳۴ نفر داوطلب منتخب شهرستان های اردستان، کاشان، آران و بیدگل، خور و بیابانک، نائین، کوهپایه، نطنز و بادرود با اهدای لوح تقدیر و هدایای به رسم یادبود قدردانی شد.

انتهای پیام/